PRAKTICKÉ RADY aneb JAK POUŽÍVAT NATURAL COLLAGEN INVENTIA

Home > Rady z praxe > Jak používat kolagen

PRAKTICKÉ RADY A ZKUŠENOSTI aneb JAK POUŽÍVAT ŽIVÝ PŘÍRODNÍ KOLAGEN INVENTIA – TRIPLE HELIX FORMULA 


NATURAL COLLAGEN  INVENTIA - REGENERAČNÍ a omlazující TROPOKOLAGEN

SVĚTOVÝ OBJEV KOLAGENU, který si zachovává neporušenou trojitou šroubovici (jinak také helisu, tropokolagen). Ta je charakteristická pouze pro živé organismy. Stimuluje fibroblasty k produkci vlastního kolagenu a zároveň tvoří součást pro jeho syntézu. Je čistě přírodní, hypoalergenní bez konzervantů a parabenů a velmi dobře snášen všemi typy pokožky. Bezprostředně působí na příčiny stárnutí způsobené přirozeným úbytkem kolagenu.
Živý, biologicky aktivní, přírodní kolagen poskytuje velké možnosti využití jak při NADSTANDNÍM KVALITNÍM DOMÁCÍM OŠETŘENÍ, tak i v rámci PROFESIONÁLNÍHO ošetření v KOSMETICKÝCH, KADEŘNICKÝCH, SOLÁRNÍCH A MASÁŽNÍCH SALONECH, ale i v DERMATOLOGICKÝCH KLINIKÁCH a klinikách PLASTICKÉ CHIRURGIE. Díky tomu, že se jedná o nenapodobitelný hydrát kolagenu třetího řádu husté gelové konzistence, oceňují přední odborníci nejen jeho vysokou kvalitu a omlazující účinky, ale i vysoký stupeň obnovy a regenerace. Účinně řeší nejen vrásky a předčasné stárnutí pleti způsobené deficitem kolagenu, elastinu a stresem, ale i další estetické problémy jako je podrážděná a citlivá pleť, hyper pigmentace, cévní defekty (rozšířené žilky), akné, jizvy po akné, neštovicích, spáleninách i různých úrazech a dalších kožních problémech.

Používání kolagenu i v domácích podmínkách je velmi rychlé a naprosto jednoduché.

Minimálně 2x denně ráno a večer naneste na OČIŠTĚNOU a zvlhčenou pokožku malé množství kolagenového gelu na obličej FACE (stačí 1-2 stlačení pumpičkou). Po aplikaci můžete zaznamenat liftingový efekt, proto si kolagen lehce vklepávejte, dokud se nevstřebá.

Vždy nanášejte minimální množství kolagenu na očištěnou a VLHKOU POKOŽKU !!!  NIKDY NE na SUCHOU !!!
 
UPOZORNĚNÍ:
Pokud se po nanesení kolagenu na obličeji objeví "šupinky", dali jste kolagenu příliš mnoho a nevstřebal se. Ulpěl na povrchu. Tělo si vezme pouze tolik, kolik v danou chvíli potřebuje, aby stimulovalo produkci vlastního kolagenu. Nevstřebaný kolagen setřete vlhkou rukou a příště naneste méně.
Naopak, pokud máte akutní deficit kolagenu a uvidíte, že tělo kolagen „nasává jako houbička“, přidejte si další kapku, případně ještě jednu. Sami poznáte, až bude pleť dostatečně nasycená.
Následně si na vstřebaný kolagen naneste ráno denní krém, případně make-up a večer noční krém vhodný pro váš typ pleti. V synergii lze použít regenerační kolagenovou kosmetiku INVENTIA triple helix formula s živým kolagenem. Kolagen je výborný nosič krémů a masek do podkoží a znásobuje jejich účinky.
PÉČE, KTEROU POSKYTNETE SVÉMU TĚLU DNES,
SE VÁM V BUDOUCNU NĚKOLIKANÁSOBNĚ VRÁTÍ.

Čím déle omlazující a regenerační živý kolagen používáte, tím více se zvyšuje množství tělesného kolagenu a potřeba zvenčí se snižuje. Časem stačí i půl stlačení pumpičkou kolagenu FACE na celý obličej.

Ze začátku pocítíte liftingový efekt, následně se snižují viditelné známky stárnutí, zlepšuje se celkový vzhled pokožky, její pevnost, jemnost, hydratace, elasticita. Minimalizují se viditelné vrásky. Projevují se vyživující, omlazující, revitalizující a regenerační účinky. Posiluje se schopnost pokožky vázat vodu, na pokožce se vytváří ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti. Citlivě se odstraňují jemné vrstvy epidermis, urychluje se regenerace pleti a zesvětlují se barevné skvrny. Pleť se rozjasňuje a sjednocuje její barva.

Při ošetření nezapomínejte na oční víčka a oční okolí (kolagen přináší úlevu unaveným očím, které řežou, slzí a pálí). Oční víčka se stávají pevnější, hladší, bez výrazných vrásek a lépe se na ně maluje linka. Kolagen nanášejte i na krk, dekolt a prsa. I u starších žen se kůže na krku a prsou stává hladší, pevnější, hydratovanější a dekolt znovu přitažlivější. Rty pravidelně ošetřené kolagenem jsou hydratované, sametově plnější, bez výrazných vrásek. Významně se redukují i „kuřácké“ a mimické vrásky kolem rtů. Kolagen i v pokožce rtů povzbuzuje procesy obnovy, hloubkově regeneruje a vyživuje, čímž rtům zajišťuje hladkost a mladistvou pevnost.
Kolagen na RUCE, NEHTY, PATY...
Ruce stoprocentně prozradí váš věk, i když obličej vypadá dobře. Proto hřbety rukou, nehty na rukou, ale i celá chodidla včetně praskajících pat a plísněmi zdeformovaných nehtů, pravidelně ošetřujte kolagenem.

Výsledky se dostaví tak rychle, jak poctivě budete kolagen používat.
POUZE PRAVIDELNÁ  PÉČE bude korunována úspěchem.

I na pohled starší ruce, případně ruce rozpraskané, hrubé a mozolnaté se zregenerují, pokožka je jemnější, mladistvější, vyhladí se a zvýší se její ohebnost. Kůže je elastická, odolná vůči praskání a tvorbě záděrů. Posilují se nehty na rukou i nohou, čímž se snižuje jejich křehkost, lámavost a třepení. Klienti i profesionálové oceňují jeho regenerační, zvláčňující, hydratační a omlazující účinky. V kosmetických salonech se s oblibou používá živý kolagen po parafínových zábalech rukou na zintenzivnění účinků nebo samostatně jako zábal na intenzivní omlazující a regenerační kolagenovou kůru na ruce a nehty. Tu si můžete pravidelně provádět i doma. Stejným způsobem můžete účinky kolagenu vyzkoušet jako profesionální pedikérky, které ho sami používají a doporučují klientům i k dennímu ošetření praskajících pat, kůže a nehtových lůžek, které jsou poznamenané letitými plísněmi nohou. V masérských salonech se provádí regenerační a stimulující kolagenové masáže, které jsou zaměřené na bolestivé části těla a klouby. Ke všem těmto kosmetickým ošetřením je možno používat nejlevnější kolagen HAIR & NAILS INVENTIA a ošetření provádět i doma.


PLEŤ PRAVIDELNĚ OŠETŘENOU ŽIVÝM KOLAGENEM FACE INVENTIA
NEZASKOČÍ ČAS, ÚNAVA ANI STRES.STRES urychluje stárnutí a kromě jiných dalších faktorů nepříznivě působí na odbourávání a kvalitu tělesného kolagenu, který je základní stavební kámen našeho těla. Tělo v tomto období doslova VOLÁ PO KOLAGENUCítíme se jako „vyprahlá poušť“ a máme pocit, že nás „bolí celé tělo, včetně vlasů“. Zde pomůže „záchranné laso“ v podobě i několika kapek živého kolagenu více krát za den. Cca za 2-3 dny se pokožka nasytí a potřeba kolagenu se opět sníží. Stresovaná a unavená pleť se rozjasní, zpevní se kontury obličeje a znovu budete vypadat velmi dobře a odpočatě, i když se tak zatím cítit nebudete. Pokud si zapracováváte kolagen do vlhké pleti pomocí galvanické žehličky NuSkin na vrásky, pokožka je schopná pomocí galvanického proudu vstřebat kolagenu více.
Účinky při aplikaci živého kolagenového gelu je možno zesílit vnitřním užíváním kolagenových kapslí INVITA SKIN BEAUTY.

KOLAGEN NA VLASY
Spolehlivým barometrem na VLASY je STRES. Nadměrný stres, ale i celkový zdravotní stav a období menopauzy promění krásné a zdravé vlasy k nepoznání. Vlasy ztrácí přirozený lesk, oslabují se, jsou zplihlé, nadměrně vypadávají a celkově se zhoršuje jejich kvalita, pevnost objevují se lupy. Na první pohled se projevuje úbytek kolagenu, který může být znásoben i pobytem na slunci a nevhodnou kadeřnickou péčí. Zde má nezastupitelné místo živý kolagen, který si zachovává neporušenou trojitou šroubovici a v současné době se jeví jako nejvhodnější řešení. V poslední době se velmi často používá i na rychlejší regeneraci vlasů po chemoterapii. Stačí vmasírovat do vlhké vlasové pokožky malé množství nejlevnějšího kolagenu HAIR & NAILS a již neoplachovat.  
Návody k péči o vlasy ZDE>>>

RADA: Pokud chcete účinky kolagenu urychlit, udělejte si jeden den intenzivní omlazující a regenerační kolagenovou kůru. Cca každé dvě hodiny si zlehka vmasírujte malé množství kolagenu na vyčištěnou a vlhkou pokožku obličeje, krku, dekoltu případně dalších citlivých částí těla, které regenerační kolagenovou kůru dle vašeho uvážení potřebují (ruce, nehty, záděrky na rukou, klouby, rozpraskané paty, plísně nohou, dásně, opary, jizvy, strie, celulitida apod.) Stejně tak můžete postupovat i u pleti postižené akné a jizvičkami po akné a neštovicích. Při intenzivní kolagenové kůře si pamatujte, že není důležité množství naneseného kolagenu, ale právě četnost. Živý kolagen používejte i po revitalizačních zákrocích zralé pokožky, neinvazivním liftingu a po zákrocích plastické chirurgie.

KOLAGEN PO OPALOVÁNÍ NA SLUNCI I V SOLÁRIU
Stejně volá pokožka po „kolagenové bombě“ i po návratu z dovolené u moře, po opalování na slunci nebo v soláriu, při kterém se nám rovněž odbourává tělesný kolagen. Také spálená a přesušená pokožka prahne po kolagenu. Zničený kolagen se v pokožce intenzivním potíráním rychleji zregeneruje, nevytváří se šupinky, puchýře a kůže se neloupe. Pravidelným používáním živého kolagenu, který si zachovává neporušenou trojitou šroubovici, zabráníte předčasnému stárnutí a dehydrataci pokožky.

KOLAGEN JAKO BALZÁM PO HOLENÍ I DEPILACÍCH.
Živý kolagen je neocenitelným pomocníkem na namáhanou mužskou pokožku po holení, zejména u manažerů, kteří se musí denně holit, případně ještě večer znovu přeholit. Stačí nanést 1 kapičku kolagenu na vlhkou pokožku bezprostředně po holení. Kolagen působí blahodárně jako balzám, pokožka nepálí, není citlivá, nedělají se pupínky, stahují se póry a zklidňují se i letité zánětlivé pupínky. Pleť se stává odolnější, pevnější, mladistvější s minimem vrásek.

Drobná říznutí méně krvácí a rychle se zacelí. Stejně účinně působí kolagen i po depilacích. Nanáší se na vlhkou pokožku před depilací a následně ihned po depilaci, čímž se účinně předchází tvorbě zánětlivých pupínků.
Díky svým regeneračním účinkům živý kolagen běžně využívá celá rodina včetně dětí na rychlou regeneraci pokožky a tak má živý kolagen v každé domácnosti široké možnosti využití. Proto dodávejte svému tělu kolagen a pomozte mu k jeho obnově.
Více v rubrice: Vaše příběhy
O dalších možnostech využití kolagenu,
případně i o vašich zkušenostech se s námi můžete poradit
na kolagenové infolince 775 373 379.
 
 
V nabídce jsou 3 druhy přírodního kolagenu INVENTIA – triple helix formula FACE na obličej, BODY na tělo a HAIR & NAILS na vlasy a nehty stejných účinků. Liší se cenou a stupněm pigmentace. Proto lze na přechodnou dobu použít jeden druh kolagenu i na ostatní části těla.

 
zpracovala  Eva Sojková

  

  

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR