Účinky kolagenu a dermatologické testy

Popis DERMATOLOGICKÉHO VÝZKUMU  
Přírodního kolagenu Inventia® FACE, BODY, HAIR&NAILS, který byl dermatologicky testován v nezávislé specializované výzkumné laboratoři ITA-TEST.   více ZDE>>>
 
Kolagen je základní bílkovinou lidského těla. Jeho unikátní struktura a vlastnosti způsobují, že bývá také považován za nejcennější bílkovinu v lidském organizmu. Na jeho množství a kvalitě závisí např. odolnost našich kostí a šlach, ale také náš vzhled, protože kolagen tvoří hlavní stavební složku kůže. Správné množství kolagenu způsobuje, že naše pokožka zůstává pevná, pružná a zvlhčená, kosti silné a klouby ohebné. V pokožce je kolagen doprovázen elastinem, který také zodpovídá za zachování její optimální pružnosti.

Natural Collagen Inventia®Přírodní kolagen Inventia® FACE-OBLIČEJ, BODY-TĚLO, VLASY A NEHTY je určen k boji s následky předčasného a geneticky predisponovaného stárnutí pokožky. Všechny tři druhy kolagenů obsahují především unikátní kolagen I. typu (2[α1I]α2), složený ze dvou peptidových řetězců α1 I. typu a jednoho řetězce α2 I. typu. Při přirozeném procesu jeho získávání obsahuje preparát kromě kolagenu také elastin, další nezbytně potřebnou bílkovinu pro optimální vzhled pokožky. Stejně tak kyselinu mléčnou, která na svrchní vrstvu pokožky působí jako regenerující a zvlhčující látka. Navíc dokáže také efektivně podporovat průchod dalších aktivních látek přes pokožku, tzn. zjednodušuje vstřebávání živin a regeneračních látek. I když si jednotlivé složky plní vlastní role, zároveň vzájemně synergicky posilují své spolupůsobení. Tyto látky můžeme v Přírodním kolagenu Inventia® nazvat „skupinou speciálního nasazení” s výjimečným a neopakovatelným působením.

Díky takto výjimečnému složení Přírodní kolagen Inventia® předchází nejen následkům stárnutí pokožky, ale dokáže především bezprostředně působit na příčinu jejího stárnutí – na nesprávnou syntézu kolagenu. Kolagen, obsažený v tomto neobvyklém kosmetickém přípravku, stimuluje fibroblasty (buňky na výrobu kolagenu v lidském těle) k produkci vlastního kolagenu a zároveň tvoří součást pro jeho syntézu.

 

K výrobě Přírodního kolagenu Inventia® byly použity výhradně látky přírodního původu, díky kterým je tento kosmetický přípravek nejen neobvykle efektivní, ale také velice bezpečný.

Ve skupině 40-ti testovaných osob, z nichž byla u všech 40 alergologicky potvrzena kladná reakce, nebyla po použití přípravku potvrzena žádná další alergická reakce. To svědčí o bezpečnosti preparátu z hlediska vyvolávání podráždění či alergických reakcí. Na základě kontaktních polootevřených testů bylo potvrzeno, že zkoumaný Přírodní kolagen Inventia® splňuje z dermatologického hlediska všechny podmínky pro kosmetické výrobky, které jsou s ohledem na jejich bezpečnost pro lidské zdraví specifikovány jako hypoalergické.

Rozvoj technologií, který v posledních letech pokročil, nám speciálními přístroji dovoluje objektivně prozkoumat působení kosmetických přípravků. Můžeme tak vyčíslit a popsat nárůst pružnosti, pevnosti a zvlhčení pokožky, stejně jako změlčení vrásek.

Takovýmto testům byl podroben Přírodní kolagen Inventia®.

Výsledky byly ohromující!

Byl zkoumán také nárůst pevnosti pokožky po použití Přírodního kolagenu Inventia®. V tomto případě získané výsledky rovněž potvrdily neobvykle efektivní působení kosmetického přípravku...

 založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

CZK | EUR

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.