Sofie - sexy čtyřicet doporučuje ŽIVÝ KOLAGEN OD NEZESTÁRNI.CZ JAKO DÁREK PRO MAMINKU, MANŽELKU NEBO KAMARÁDKU

Vánoční dárek, který potěší srdce každé ženy - Živý kolagen nové generace

Hledáte originální dárek pro svoji maminku, manželku nebo kamarádku? Trápí je ochablá a unavená pleť, vrásky nebo váčky pod očima? Nechtějí předčasně zestárnout? Dopřejte jim to nejlepší od NEZESTÁRNI.CZ – minutovou anti-age péči s živým kolagenem, která nebyla nikdy tak jednoduchá a účinná.

Omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej má gelovou konzistenci. Nanáší se na vlhkou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, proto se nemusí vzdát své oblíbené kosmetické značky. Účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Působí jako ochranný štít, který bojuje proti vráskám, úbytku kolagenu a ztrátě pevnosti a hydratace. Stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu, tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní a dlouhodobě nastartuje omlazující a regenerační procesy.

„Překvapivé výsledky přináší nejen v oblasti krásy, ale i regenerace,“ říká na základě osobní zkušenosti významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí, stresované, suché, ale i problematické a citlivé. Viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Velmi jednoduše se dá zažehlovat i galvanickou žehličkou na vrásky. V nabídce 50, 100 a 200 ml.

Pokud jim chcete dopřát ještě víc, podpořte maximální procesy omlazení a regenerace vnitřním používáním doplňku stravy – kolagenovými kapslemi INVITA SKIN BEAUTY nebo INVITA ACTIVE.

Originální produkty s živým kolagenem i žehličku na vrásky si můžete objednat v e-shopu dovozce na www.nezestarni.cz | 775 373 379. založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

CZK | EUR

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.