O Inventia PT

Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. vznikla v roce 2003. Prvním produktem vytvořeným v naší společnosti byl autorský Přírodní kolagen Inventia®. Následně se ve firemní nabídce objevily další neopakovatelné kosmetické prostředky na bázi nativního přírodního kolagenu. Další důležitou etapou historie firma prošla v roce 2007. Toho roku Inventia PT rozšířila svoji nabídku o první doplněk stravy, obsahující lyofilizovaný nativní kolagen. V roce 2009 si jej jako první firma v Polsku Inventia PT certifikovala v Integrovaném systému řízení kvality a bezpečí potravin. Inventia PT se stále velmi dynamicky rozvíjí a z roku na rok dobývá nové trhy v zahraničí.

Od počátku své existence společnost vytváří moderní a inovativní kosmetické produkty té nejvyšší kvality. Hlavní idea je směrována ženám, které si i přes plynoucí čas chtějí zachovat zdravý, mladistvý a atraktivní vzhled. Jako dopověď na stále se měnící nároky klientů si Inventia PT zvolila taktiku neustálého zdokonalování výrobků a rozšiřování firemní nabídky. Základnou pro tuto činnost tvoří tým vysoce kvalifikovaných odborných pracovníků s bohatými zkušenostmi.

Poslání naší společnosti tvoří produkce inovativní kosmetiky vysoké kvality a doplňků stravy na bázi přírodního kolagenu rybího původu. Všechny produkty jsou zcela bezpečné pro zdraví a jsou vyráběny v naprosté harmonii s přírodou a prostředím, které firmu obklopují. Své poslání naplňujeme každodenní péčí o spokojenost našich klientů, ale také dalším rozvojem svých pracovníků a budováním přátelských vztahů s obchodními partnery naší firmy.

Jsme zcela otevření novým směrům spolupráce, které nám umožní rozšířit způsoby použití nativního přírodního kolagenu. Náš potenciál, znalosti a výrobní základna nám otevírají široké horizonty pro navazování přínosných vztahů s obchodními partnery. Rádi se otevíráme novým výzvám a očekávání našich klientů.

Inventia PT vlastní moderní laboratoře pro výzkum, rozvoj a kontrolu kvality. Umožňují firmě tvořit inovativní receptury nových kosmetických výrobků a doplňků stravy, stejně jako podrobnou analýzu a kontrolu každé etapy výroby produktů, aby byly splněny i ty nejnáročnější normy bezpečnosti a kvality.

Aby bylo možno tvořit novátorské a užitečné produkty v opoře o nejnovější poznatky vědy z oblasti kosmetologie a dermatologie, proto spolupracujeme s nejlepšími specialisty z oborů biochemie, biotechnologie a kosmetologie, stejně jako s čelními vědeckými pracovišti z těchto oblastí vědy.

Inventia PT neustále zvyšuje kvalitu a bezpečnost nabízených produktů. Stále investuje do moderního technického vybavení, přičemž také modernizuje a rozšiřuje již existující objekty a výrobní linky.založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

CZK | EUR

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.