Vánoční dárek, který potěší srdce každé ženyVánoční dárek, který potěší srdce každé ženy

 ŽIVÝ KOLAGEN NOVÉ GENERACE

Překvapivé výsledky přináší nejen v oblasti krásy, ale i regenerace“ říká na základě osobní zkušenosti významný plastický chirurg a
celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák CSc. 

Hledáte originální dárek pro ženu, která nechce předčasně zestárnout…? Určitě ji potěšíte minutovou anti-age péčí s ŽIVÝM KOLAGENEM – tím nejlepším od NEZESTÁRNI.CZ.

Omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej má gelovou konzistenci. Nanáší se na vlhkou pleť před použitím vlastní kosmetiky. Účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Působí proti vráskám, úbytku kolagenu a ztrátě pevnosti a hydratace. Stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu, tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní a dlouhodobě nastartuje omlazující a regenerační procesy. 

Čistý, 100% přírodní, biologicky aktivní kolagen viditelně oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Velmi jednoduše se dá zažehlovat i galvanickou žehličkou na vrásky.  
V nabídce 50,100 a 200 ml.

Pokud jí chcete dopřát ještě víc, podpořte maximální procesy omlazení a regenerace vnitřním používáním kolagenových doplňků stravy INVITA SKIN BEAUTY A INVITA ACTIVE pro krásnou pleť, pružné tělo i klouby.

 

 

 

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR