Stárněte do krásy - ESTETIKA - prosinec 2018 / únor 2019

 

Proč podléhat panice, když nás překvapí první vrásky nebo nám bolestí ztěžkne krok a chůze už není tak pružná jako dřív? „Není důvod si mládí a krásu nechat utéct pod rukama a říkat, že už je pozdě, protože nikdy není pozdě! A určitě je lepší začít pozdě než později a později než nikdy,“ říká s úsměvem Eva Sojková, zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz, a dodává: „Účinné řešení nabízí živý kolagen s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem. Vznikl po 14letém výzkumu a doslova přepsal historické dějiny tradiční výroby
kolagenu, když nastartoval výrobu živého kolagenu nové generace.“

Průlomový kolagen

Unikátnost živého kolagenu nové generace spočívá v průlomové autorské technologii výroby Inventia® – Triple Helix Formula, která jako první na světě umožňuje výrobu nativního, biologicky aktivní kolagenu ve formě čistého hydrátu tropokolagenu. Obsahuje celé molekuly kolagenu trojitého helixu – superspirály, která si i léta po uložení do skleněné lahvičky dokonale a dlouhodobě zachovává biologickou aktivitu a živou strukturu trojité šroubovice.

Má vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních. Touto metodou se podařilo vědcům Inventia® posunout hydrát nativního přírodního kolagenu mezi absolutní špičku v segmentu anti-age přípravků.

„Překvapivé výsledky přináší nejen v oblasti krásy, ale i regenerace,“ říká významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšták, CSc., kterému hydrát živého kolagenu pomohl v 70 letech při regeneraci těžkého zánětu Achillovy šlachy.

Bílkovina mládí

Přední odborníci nazývají živý kolagen bílkovinou mládí pro třetí tisíciletí.

V žádném případě nelze výrobu hydrátu kolagenu, jeho účinky a působení ztotožňovat se žádným z hydrolyzovaných
kolagenů doposud používaných v kosmetických přípravcích nebo doplňcích stravy.

Tento nativní, 100% přírodní kolagen je transepidermální, hypoalergenní, téměř identický s lidským kolagenem. Tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní. Prokazatelně ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenu v tkáních. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny. Tím posiluje aktivitu fibroblastů k znovuobnovení produkce vlastního kolagenu a spuštění omlazujících a regeneračních procesů.

Napomáhá při sportovním tréninku a dobré kondici i v pokročilém věku. Je účinným řešením doplnění kolagenu do těla i pro mladé aktivní lidi, sportovce a tanečníky, kteří zatěžují především vazy, šlachy a svaly, protože právě spojení mezi svaly a kostmi tvoří z 90 % kolagenová vlákna.

S přibývajícím věkem a stresem začíná v těle slábnout schopnost syntézy kolagenu. Dochází k oslabení kvality hustoty kolagenu a elastinu a jeho schopnosti samoregenerace v pokožce, kloubech, svalech i pojivových tkáních pohybového aparátu. To způsobuje nejen první vrásky, ale poměrně často dochází i k přetržení namáhaných a kolagenem oslabených vazů právě ve chvílích, kdy jsme na vrcholu kariéry a nejméně to čekáme.

„Bohužel oslabený tělesný kolagen stále častěji předčasně ukončuje kariéru mnoha známých sportovců i skvělých tanečníků, kteří by díky své dobré kondici a lásce k pohybu ještě rádi trénovali, tancovali a posilovali…“ vysvětluje Eva Sojková a dodává: „Hydrát živého kolagenu je osobním strážcem naší kolagenové kondice. Skrývá se v něm tajemství mladistvé pleti, pružného a pevného těla, ohebných kloubů, odolných vazů i krásných a pevných vlasů a nehtů.“

Minutová anti-age péče

Používání kolagenu je naprosto jednoduché i v domácích podmínkách. Stačí si každé ráno a večer nanést 2 kapičky čistého 100% přírodního kolagenu Inventia® Face na obličej ještě před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, takže se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. V nabídce balení 50, 100 a 200 ml.

Někteří odborníci doporučují toto výjimečné kosmeceutikum i k estetické péči o zhojené jizvy nebo jako podpůrný prostředek při regeneraci pokožky po různých zákrocích a úrazech, zejména na klinikách plastické chirurgie, estetické a sportovní medicíny nebo dermatologických centrech. Jizvy netáhnou, jsou pružné a elastické, mnohem rychleji se upravuje jejich pigmentace, jizva je úzká a esteticky přijatelná.

Stimulační procesy tvorby vlastního kolagenu, omlazení a regeneraci můžete podpořit i vnitřním používáním doplňku stravy: kolagenových kapslí řady Invita Skin Beauty nebo Invita Active.

Více informací získáte na stránkách poradenského kolagenové centra www.nezestarni.cz, kde si můžete výrobky také zakoupit.

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR