Živý kolagen nové generace - Zdraví - srpen 2017

V poslední době se dostává do popředí zájmu předních odborníků živý kolagen, který představuje historický průlom v doplňování kolagenu do organismu. „Některým z nich jsem ho na základě osobní zkušenosti doporučil i já…“ říká přední plastický chirurg a celoživotní sportovec Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., kterému živý kolagen v kapslích pomohl při regeneraci pojivové tkáně.

Toto výjimečné kosmeceutikum, účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí.
To dokládají i vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních: hydrát zkoumaného kolagenu tvoří kostru pro nový kolagen, který je produkovaný fibroblasty, jež se v něm ukládají. Díky tomu vyrovnává jeho úbytek v kůži, čímž se stimuluje syntéza nového kolagenu a pojivových tkání.

Živý kolagen je vhodný pro každého
Používání je jednoduché i v domácích podmínkách. Na očištěnou pleť stačí ještě před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu nanést kapičku kolagenového gelu a vklepat.

Čistý, 100% Přírodní kolagen Inventia® s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem je transepidermální, biologicky aktivní, hypoalergenní, dermatologicky testovaný, neobsahuje parabeny a jiné konzervanty, je vhodný i pro alergiky. Používá se k výraznému omlazení a regeneraci pokožky při nadstandardní anti-aging domácí péči i k profesionálnímu ošetření v kosmetických salónech, klinikách plastické chirurgie, estetické a preventivní medicíny, dermatologických a SPA centrech.

Není kolagen jako kolagen
Čistý hydrát živého Přírodního kolagenu Inventia® nelze zaměňovat se želatinou nebo hydrolyzovanými kolageny. Právě unikátní technologie výroby - Triple Helix Formula, umožňuje i léta po uložení do skleněné lahvičky zachování živé struktury trojité šroubovice, ve které se skrývá tajemství mladistvé pleti, zregenerované a omlazené pokožky, pružného těla, ohebných kloubů, pevných vazů, zároveň i krásných, zdravých a odolných vlasů a nehtů.


Kolagen v kapslích pro vnitřní výživu
Tento originální kolagen v červeném balení tvoří v lyofilizované podobě základní a mimořádně účinnou látku kolagenových kapslí INVITA SKIN BEAUTY pro krásnou pleť a pružné tělo a INVITA ACTIVE pro aktivní péči o klouby.

Víte že…

...hydrát Přírodního kolagenu Inventia® bez parabenů a jiných konzervantů splňuje nejpřísnější kritéria hypoalergenní kosmetiky?
Je vhodný i pro velmi citlivou a podrážděnou pokožku. Neobsahuje alergeny ani mikrobiologické nečistoty. Byl testován na přítomnost více než 30 alergenů nejčastěji se vyskytujících v kosmetických přípravcích. Všechny testy byly negativní, i v případě 14 nejčastěji používaných konzervačních látek vyskytujících se v nepatrné míře i u některých druhů kosmetiky bez konzervantů. To dokazují speciální testy laboratoře Eurofins Scientific AG ve Švýcarsku.

Dermatologický výzkum
V dermatologickém výzkumu nezávislé laboratoře ITA-TEST byla sledována skupina 30 osob ve věku 16–81 let, z toho 16 zdravých a 14 pacientů kliniky s alergickými i nealergickými kožními chorobami (lupénka, bércový vřed, morphea, tvoření lysin, rakovina kůže, růžovka, kožní alergická onemocnění a alergická zánětlivá onemocnění cév).

U všech byla použita metoda kožních testů Jadassohn-Blocha v Rudzkého modifikaci. Na kůži mezi lopatky se přikládaly proužky filtračního pijáku Whatman s hydrátem kolagenu. Pro vytvoření okluze se přikryly folií a připevnily náplastí na 48 hodin. Výsledky byly zdokumentovány 15 minut po sejmutí, dále po 24 a 48 hodinách. U nikoho nevznikla žádná reakce v místě aplikace, ani v odlehlejších místech.

To dokazuje, že 3 druhy Přírodního kolagenu Inventia® Face, Body a Hair&Nails nevyvolávají alergické ani toxicko-dráždivé reakce. Splňují nejpřísnější kritéria pro hypoalergenní kosmetiku a jsou vhodné i pro jedince s velmi citlivou pokožkou.

Živý kolagen je tak čistý, jak nejčistší kolagen může být. Pochází z čistého lůna přírody a do posledního písmene naplňuje motto Wellness klubu Nezestarni.cz – Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku“ říká Eva Sojková, zakladatelka kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz.

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkymédia a oceněnívaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR