Živý kolagen nové generace a čistý vitamin C PLUS k udržení dobré kolagenové kondice a posílení imunity hlavně v době šíření koronaviru

\"\"
 

Živý kolagen nové generace a čistý vitamin C PLUS k udržení dobré kolagenové kondice a posílení imunity

V době šíření koronaviru je důležité vědět, že STRES závratnou rychlostí odbourává tělesný kolagen a oslabuje imunitu. Proto nepodléhejte stresu a udělejte maximum proto, abyste si co nejdéle udrželi dobrou kolagenovou kondici, posílili imunitu a kromě živého kolagenu dodávali tělu i čistý vitamin C, který je nezbytný pro regeneraci a novotvorbu kolagenu.

„S přibývajícím věkem a stresem bychom neměli nechat stav a kvalitu tělesného kolagenu náhodě. Množství systémového kolagenu v těle ovlivňuje nejen délku a kvalitu našeho života, ale vypovídá i o našem biologickém věku. Rozhoduje o stavu našich kostí, kloubů a pojivových tkání, hraje i důležitou úlohu v kvalitě našich cév a určování cévního věku. Proto bychom neměli vidět kolagen pouze jako přípravek, který nás chrání před vráskami, ale vnímat ho ve všech souvislostech,“ říká Eva Sojková, zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz, která se v rámci zkušebních programů dlouhá léta zabývá účinky různých druhů kolagenů.

ŽIVÝ KOLAGEN V PODOBĚ HYDRÁTU NEZAMĚNUJTE S HYDROLYZOVANÝMI KOLAGENY
Na trhu s kolagenem, kolagenovou kosmetikou a doplňky stravy se kolagen objevuje v nejrůznějších podobách a někdy je i pro odborníky velmi těžké se v té záplavě orientovat. V poslední době se vedle hydrolyzovaných kolagenů objevil nový, dosud neznámý pojem – hydrát živého kolagenu nové generace, který vznikl po 14.letém výzkumu a v žádném případě ho nelze zaměňovat se žádným z hydrolyzovaných kolagenů. Vyrábí se speciální technologií Triple Helix Formula, která umožňuje zachování živé struktury trojité šroubovice a představuje historický průlom v doplňování kolagenu do organismu. To dokládají i vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních. Metodou Triple Helix Formula se podařilo vědcům INVENTIA® posunout hydrát nativního přírodního kolagenu mezi špičku v segmentu anti-age přípravků.

OVĚŘENO ODBORNÍKY
Pro své omlazující a regenerační účinky se živý kolagen v podobě hydrátu s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem právem dostává do popředí zájmu předních odborníků. „Překvapivé výsledky přináší nejen v oblasti krásy, ale i regenerace\", říká významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák CSc., kterému tento kolagen pomohl v 70 letech při regeneraci těžkého zánětu pojivové tkáně. Toto výjimečné kosmeceutikum účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny, čímž posiluje aktivitu fibroblastů ke znovuobnovení produkce vlastního kolagenu.

Při péči o dobrou kolagenovou kondici i v době koronaviru - COVID-19 nezapomeňte na pohyb, třeba i v bezpečí svého domova a nepodceňte dostatečný přísun vitaminu C. Pokud ho máte nedostatek ve stravě, dopřejte sobě i své rodině nechemický, čistý, biologicky aktivní, levotočivý vitamin C PLUS, který byl speciálně navržený k synergickému používání s kolagenem a k posílení imunity.


MINUTOVÁ ANTI-AGE PÉČE s živým kolagenem nebyla nikdy tak jednoduchá a účinná.
Omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej má gelovou konzistenci. Nanáší se na vlhkou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí i stresované.
Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty. V nabídce balení 50, 100 a 200 ml.


V lyofilizované podobě tvoří hydrát živého kolagenu mimořádně účinnou látku doplňků stravy – kolagenových kapslí řady INVITA
INVITA SKIN BEAUTY plus CoQ10 - nově téměř o 100 % více kolagenu pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla, ohebných kloubů, zdravých vlasů a nehtů. Dodává buňkám, které mají za úkol tvořit a regenerovat tělesný kolagen, nejdůležitější peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny, zejména hydroxyprolin a hydroxylysin. Obohacený o koenzym Q10 a vitamin E.
INVITA ACTIVE - je aktivní podporou pro klouby, vazy a šlachy k udržení kondice. Lyofilizovaný hydrátu kolagenu typu II je obohacený o žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou. Biologicky aktivní látky v Invitě Active jsou přítomné v kloubních chrupavkách a i součástí kloubní synoviální tekutiny.

ORIGINÁLNÍ PRODUKTY S ŽIVÝM KOLAGENEM, VITAMIN C PLUS A KVALITNÍ ROUŠKY A RESPIRÁTORY SI MŮŽETE OBJEDNAT E-SHOPU DOVOZCE NA WWW.NEZESTARNI.CZ | 775 373 379

 


 

\"\"TOP CLASS 1/2020 -
rozhovor  USPĚŠNÉ ŽENY

EVA SOJKOVÁ

Stárnutí se neubrání nikdo, přesto jen na nás záleží, jestli si necháme zdraví a krásu podklouznout mezí rukama. A tak s nadcházejícím rokem přeji všem, aby se do vašeho života pevně zakotvilo zdraví, protože jen zdravého člověka život baví.

Jste známá tím, že spolupracujete s předním plastickým chirurgem doc. Měšťákem. Jak jste se s ním seznámila?
Jsem jedna ze zástupu žen, kterým pan docent před více než 20 lety rozmluvil plastický zákrok. Nesměle jsem mu vysvětlovala důvody proč ho chci podstoupit a on se mě snažil přesvědčit, že žádný zákrok nepotřebuji, protože si tím své problémy nevyřeším.

Pamatujete si, co Vám řekl?
Vysvětlil mi, že jako člověk mám velké kvality, navíc jsem žena v nejlepších letech, s krásnou duší a krásnými vějířky kolem očí a pouze na mě záleží, jakým směrem se bude můj život ubírat. Zvedl mě nulové sebevědomí natolik, že jsem se rozhodla tuhle vnitřní sílu a energii předávat dál.

Mělo Vaše rozhodnutí něco společného se založením Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ?
Určitě ano. Uvědomila jsem si, že někdy správná slova vyslovená v pravou chvíli mají nevyčíslitelnou hodnotu a dokáží s lidskou duší dělat hotové zázraky.

  

WELLNESS KLUB NEZESTÁRNI.CZ 
Tlukoucím srcem NEZSTÁRNI.CZ je živý kolagen nové generace – klíč ke zpomalení stárnutí, investice do budoucnosti, která se určitě vyplatí.


Jde tedy o klub, který léčí duši, ale i tělo?
Částečně ano. Je to také důvod, proč v rámci zkušebních programů vyhledávám pro sebe i své klienty ty nejúčinnější způsoby, jak přirozeným způsobem oddálit nevyhnutelný proces stárnutí a uchovat si zdraví, krásu a vitalitu do pozdního věku. Mám mnoho klientů, kteří se k nám vracejí 10, 15 dokonce i 20 let a oni ví, že bych nikdy jejich důvěru nezklamala.

To musí být náročné, jak \"dobíjíte baterky\"?
Někdy to je hodně náročné, ale naučila jsem se z výsledků našich klientů zpětně načerpávat energii a radost. Navíc jsem energeticky pozitivně nabitá, když strávím víkend na chatě se svým pejskem, bez emailu a mobilu. Je to pro mě duševní očista a připadám si volná a spokojená jako v ráji.

Kdo Vám je největší oporou v rodinné firmě?
Rozhodně to je můj syn Marek. Má neuvěřitelný dar empatie a obrovskou trpělivost s klienty. Stává se hnacím motorem a postupně přebírá nelehké otěže odpovědnosti a budoucnosti firmy.

Máte slabost pro luxus? Dopřáváte si něco výjimečného, za co nelitujete utratit peníze?
Po tatínkovi mám v genech slabost pro rychlé motorky a „staré“ Ameriky. A po mně ji zdědil i můj syn. Takovým splněným snem se po 4 letech renovace stala krásná zlatá Corvette z r. 1969, která získala i několik ocenění. Myslím, si, že to je investice do budoucnosti, která se určitě vyplatí. Navíc člověk jezdí na srazy veteránů, kde poznává podobné nadšence a získává nové přátele.

 

EVA SOJKOVÁ (*1954) – zakladatelka poradenského kolagenového centra wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ, která se v rámci zkušebních programů dlouhá léta zabývá účinky různých druhů kolagenů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkymédia a oceněnívaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR