Stárněte do krásy s živým kolagenem nové generace - Inspirati extra - 4/2018


Stárnutí se neubrání nikdo, přesto je možné s živým kolagenem stárnout mnohem pomaleji a důstojně do krásy a nedovolit tělu předčasně zestárnout.


Proč podléhat panice, když nás překvapí první vrásky nebo nám bolestí ztěžkne krok a chůze už není tak pružná jako dřív.


Není důvod si mládí a krásu nechat utéct pod rukama a říkat, že už je pozdě, protože nikdy není pozdě! A určitě je lepší začít pozdě než později a později než nikdy“ říká s úsměvem Eva Sojková, zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ a dodává: „Účinné řešení nabízí živý kolagen s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem. Vznikl po 14letém výzkumu a doslova přepsal historické dějiny tradiční výroby kolagenu, když nastartoval výrobu živého kolagenu nové generace.


Unikátnost živého kolagenu spočívá v průlomové autorské technologii výroby INVENTIA®Triple Helix Formula, která jako první na světě umožňuje výrobu nativního, biologicky aktivního kolagenu ve formě čistého hydrátu tropokolagenu. Obsahuje celé molekuly kolagenu trojitého helixu – superspirály, která si i léta po uložení do skleněné lahvičky dokonale a dlouhodobě zachovává biologickou aktivitu a živou strukturu trojité šroubovice.


Má vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních. Touto metodou se podařilo vědcům INVENTIA® posunout hydrát nativního přírodního kolagenu mezi absolutní špičku v segmentu anti-age přípravků. „Překvapivé výsledky přináší nejen v oblasti krásy, ale i regenerace“, říká významný plastický chirurg a celoživot- ní sportovec doc. MUDr. Jan Měšták CSc., kterému hydrát živého kolagenu pomohl v 70 letech při regeneraci těžkého zánětu Achillovy šlachy. Přední odborníci nazývají živý kolagen bílkovinou mládí pro třetího tisíciletí.

V žádném případě nelze výrobu hydrátu kolagenu, jeho účinky a působení ztotožňovat se žádným z hydrolyzovaných kolagenů doposud používaných v kosmetických přípravcích nebo doplňcích stravy. Tento nativní, 100 % přírodní kolagen je transepidermální, hypoalergenní, téměř identický s lidským kolagenem. Tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní. Prokazatelně ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenu v tkáních. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny. Tím posiluje aktivitu fibroblastů k znovuobnovení produkce vlastního kolagenu a spuštění omlazujících a regeneračních procesů.


Napomáhá při sportovním tréninku a dobré kondici i v pokročilém věku. Je účinným řešením doplnění kolagenu do těla i pro mladé aktivní lidi, sportovce a tanečníky, kteří zatěžují především vazy, šlachy a svaly, protože právě spojení mezi svaly a kostmi tvoří z 90 % kolagenová vlákna.
S přibývajícím věkem a stresem začíná v těle slábnout schopnost syntézy kolagenu. Dochází k oslabení kvality hustoty kolagenu a elastinu a jeho schopnosti samoregenerace v pokožce, kloubech, svalech i pojivových tkáních pohybového aparátu. To způsobuje nejen první vrásky, ale poměrně často dochází i k přetržení namáhaných a kolagenem oslabených vazů právě ve chvílích, kdy jsme na vrcholu kariéry a nejméně to čekáme.


Bohužel oslabený tělesný kolagen stále častěji předčasně ukončuje kariéru mnoha známých sportovců i skvělých tanečníků, kteří by díky své dobré kondici a lásce k pohybu ještě rádi trénovali, tancovali a posilovali…“ vysvětluje Eva Sojková a dodává „hydrát živého kolagenu je osobním strážcem naší kolagenové kondice. Skrývá se v něm tajemství mladistvé pleti, pružného a pevného těla, ohebných kloubů, odolných vazů i krásných a pevných vlasů a nehtů.“


MINUTOVÁ ANTI-AGE PÉČE S ŽIVÝM KOLAGENEM


Používání je naprosto jednoduché i v domácích podmínkách. Stačí si každé ráno a večer nanést 2 kapičky čistého,
100 % Přírodního kolagenu Inventia® Face na obličej ještě před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. V nabídce balení 50, 100 a 200 ml.


Někteří odborníci doporučují toto výjimečné kosmeceutikum s omlazujícími a regeneračními účinky i k estetické péči o zhojené jizvy nebo jako podpůrný prostředek při regeneraci pokožky po různých zákrocích a úrazech, zejména v klinikách plastické chirurgie, estetické a sportovní medicíny nebo dermatologických centrech. Jizvy netáhnou, jsou pružné a elastické, mnohem rychleji se upravuje jejich pigmentace, jizva je úzká a esteticky přijatelná.


Stimulační procesy tvorby vlastního kolagenu, omlazení a regeneraci můžete podpořit i vnitřním používáním doplňku stravy – kolagenových kapslí řady
INVITA SKIN BEAUTY nebo INVITA ACTIVE

Více informací a nákup na stránkách poradenského kolagenové centra www.nezestarni.cz.

 

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkymédia a oceněnívaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR