Omládněte s živým kolagenem

Přečtěte si článek, který vyšel v magazínu - PrimaZena.cz

Máte ráno zmuchlaný obličej, oteklá víčka a unavené oči, trápí vás vrásky a nechcete předčasně zestárnut. Vyzkoušejte živý kolagen nové generace s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem. Toto výjimečné kosmeceutikum s klinicky ověřenými účinky působí jako ochranný štít, který bojuje proti vráskám, úbytku kolagenu a ztrátě pevnosti a hydratace.

 
Živý hydrát anti-age kolagenu v podobě čistého gelu nebo kolagenových kapslí si zachovává neporušenou strukturu trojité šroubovice a představuje historický průlom v doplňován kolagenu do organizmu. Čistý, 100 % přírodní, biologicky aktivní kolagen s certifikáty kvality ISO (GMP) stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu, tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní a nastartuje omlazující a regenerační procesy.
 
Živý, 100 % přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen Inventia FACE na obličej je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Poradí si s kuřáckými vráskami. Účinně redukuje vrásky, přirozeně omlazuje pokožku, vypíná ji, hydratuje a obnovuje její elasticitu. Pomůže s váčky a kruhy pod očima a pigmentovými skvrnami. Nanáší se na pleť vždy před použitím make-upu nebo kosmetiky, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky.
 
V lyofilizované podobě tvoří živý kolagen mimořádně účinnou látku kolagenových kapslí
INVITA SKIN BEAUTY pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla a zdravých vlasů a nehtů. INVITA ACTIVE aktivní výživa pro klouby, vazy a šlachy. Kolagen typu 2 je obohacený o žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou.
 
  
 
 

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkymédia a oceněnívaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR