Omládněte s živým kolagenem, nestárněte předčasně kvůli stresu - Sofie - leden / únor 2019"Vypadat mladě a cítit se zdravě v každém věku je v dnešní uspěchané době stále důležitější. Na vzhledu a tělesné vitalitě závisí naše práce i partnerské vztahy. Léta zvládat rodinu, děti, náročnou práci, přemáhat únavu a kromě mladších kolegyň sledovat na svém těle i první projevy stárnutí – to zákonitě vede ke stresu. Stres urychluje stárnutí, které u žen často vede k předčasné menopauze, navíc nepříznivě působí na odbourávání a kvalitu tělesného kolagenu", říká Eva Sojková, zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ

Ptáte se jaký si vybrat kolagen
Na trhu s kosmetikou a doplňky stravy se vyskytuje kolagen v nejrůznějších podobách. Nejznámější je hydrolyzovaný kolagen. V poslední době se na trhu objevil i nový kolagen – hydrát živého kolagenu nové generace. Vznikl po 14ti letém výzkumu a někteří odborníci ho pro jeho omlazující a regenerační účinky nazývají bílkovinou mládí pro třetí tisíciletí. "Některým z nich jsem ho na základě osobní zkušenosti doporučil i já", říká na základě osobní zkušenosti přední plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšták CSc.
Tajemství mladistvé pleti, pružného a pevného těla, ohebných kloubů a krásných vlasů a nehtů spočívá ve speciální technologii výroby – Triple Helix Formula, která umožňuje, aby si tento čistý kolagenový gel zachovával i léta po uložení do skleněné lahvičky živou strukturu trojité šroubovice.


Minutová anti-age péče s živým kolagenem nebyla nikdy tak jednoduchá
Omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® Face na obličej s klinicky ověřenými účinky se nanáší na vlhkou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky.
Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem prokazatelně ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenu v tkáních. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny, čímž posiluje aktivitu fibroblastů ke znovuobnovení produkce vlastního kolagenu. Viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst.
Je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí, stresované, suché, ale i problematické a citlivé. Neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty, je vhodný i pro alergiky. V nabídce 50, 100 a 200 ml.


 Nákup a více informací na stránkách www.nezestarni.cz

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR