Omládněte s živým kolagenem a nenechte svoji krásu předčasně uvadnout - Lamour 5/2019

OMLÁDNĚTE S ŽIVÝM KOLAGENEM

A NENECHTE SVOJI KRÁSU PŘEDČASNĚ UVADNOUT

 

MYSLÍTE SI, ŽE TOUHA VYPADAT MLADĚ JE POVRCHNÍ? TO URČITĚ NE! S PROJEVY STÁRNUTÍ BOJUJEME UŽ OD NEPAMĚTI. ZKOUŠÍME NEJMODERNĚJŠÍ METODY PLASTICKÉ CHIRURGIE, POMOC HLEDÁME V KOSMETICKÝCH SALONECH, NEMALÉ PROSTŘEDKY VYNAKLÁDÁME ZA KOSMETIKU.

"Vypadat mladě a cítit se zdravě v každém věku je v dnešní uspěchané době stále důležitější. Na vzhledu a tělesné vitalitě závisí naše práce i partnerské vztahy. Léta zvládat rodinu, děti, náročnou práci, přemáhat únavu a kromě mladších kolegyň sledovat na svém těle i první projevy stárnutí, to zákonitě vede ke stresu. Stres urychluje stárnutí, které u žen často vede k předčasné menopauze, navíc nepříznivě působí na odbourávání a kvalitu tělesného kolagenu. Ten je pro naše tělo nepostradatelný, rozhoduje nejenom o tom, jak vypadáme, ale také jak se cítíme zdravotně i duševně," vysvětluje Eva Sojková, zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ, která se v rámci zkušebních programů dlouhá léta zabývá účinky různých druhů kolagenů a pro svoje klienty vyhledává ty neúčinnější přípravky pro udržení zdraví, krásy a vitality až do pozdního věku.

 

Nový pojem - hydrát živého kolagenu
Na trhu s kosmetikou a doplňky stravy se vyskytuje kolagen v nejrůznějších podobách. Nejznámější je hydrolyzovaný kolagen. V poslední době se na trhu objevil i nový kolagen – hydrát živého kolagenu nové generace.

Tento unikátní kolagen vznikl po 14ti letém výzkumu a někteří odborníci ho pro jeho omlazující a regenerační účinky nazývají bílkovinou mládí pro třetí tisíciletí.

"Některým z nich jsem ho na základě osobní zkušenosti doporučil i já", říká na základě osobní zkušenosti přední plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšták CSc.

 

  

Tajemství - TRIPLE HELIX FORMULA
Tajemství mladistvé pleti, pružného a pevného těla, ohebných kloubů a krásných vlasů a nehtů spočívá ve speciální technologii výroby – Triple Helix Formula, která umožňuje, aby si tento čistý kolagenový gel zachovával i léta po uložení do skleněné lahvičky živou strukturu trojité šroubovice.


Minutová anti-age péče s živým kolagenem nebyla nikdy tak jednoduchá
Omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® Face na obličej s klinicky ověřenými účinky se nanáší na vlhkou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky.
Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem prokazatelně ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenu v tkáních. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny, čímž posiluje aktivitu fibroblastů ke znovuobnovení produkce vlastního kolagenu.
Viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst.
Je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí, stresované, suché, ale i problematické a citlivé. Neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty, je vhodný i pro alergiky. V nabídce 50, 100 a 200 ml.

 

STIMULAČNÍ PROCESY OMLAZENÍ A REGENERACE PODPOŘÍTE VNITŘNÍM POUŽÍVÁNÍM KOLAGENOVÝCH KAPSLÍ

INVITA SKIN BEAUTY plus CoQ10 - nově téměř o 100 % více hydrátu lyofilizovaného kolagenu. Doplněk stravy, širokospektrální buněčný aktivátor pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla i kloubů a zdravých a odolných vlasů i nehtů. Dodává buňkám, které mají za úkol tvořit a regenerovat tělesný kolagen, nejdůležitější peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny, zejména hydroxyprolin a hydroxylysin.

 

 

 


 Nákup a více informací na stránkách www.nezestarni.cz

 

 

 

 


 

 

 

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR