NENECHTE SVOJI KRÁSU ANI TĚLO PŘEDČASNĚ UVADNOUT DOPŘEJTE SI ŽIVÝ KOLAGEN NOVÉ GENERACE - Top Class

NENECHTE SVOJI KRÁSU ANI TĚLO PŘEDČASNĚ UVADNOUT 

DOPŘEJTE SI ŽIVÝ KOLAGEN NOVÉ GENERACE

  

„Cítíte se starší, než ve skutečnosti jste? Trápí vás ochablá a unavená pleť, vrásky nebo váčky pod očima a tělo ani klouby už nejsou tak pružné jako dřív? Nechcete předčasně zestárnout?

Dopřejte si to nejlepší od NEZESTÁRNI.CZ – ŽIVÝ KOLAGEN NOVÉ GENERACE KLÍČ KE ZPOMALENÍ STÁRNUTÍ“

 

Říká Eva Sojková (*1954) zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ, která se v rámci zkušebních programů dlouhá léta zabývá účinky různých druhů kolagenů a dodává „není kolagen jako kolagen a hydrát kolagenu není hydrolyzovaný kolagen“
 
Živý kolagen nové generace s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem vznikl po 14letém výzkumu. Vyrábí se speciální technologií Triple Helix Formula – extrakcí čistého přírodního kolagenu do vodného roztoku hydrátu. Touto metodou se podařilo vědcům INVENTIA® posunout hydrát nativního přírodního kolagenu mezi špičku v segmentu kolagenových anti-age kosmetických přípravků a doplňků stravy.
 
A právě ve speciální a velmi šetrné technologii Triple Helix Formula se ukrývá tajemství mladistvé pleti, pružného a pevného těla, ohebných kloubů, krásných vlasů a nehtů a dobré kolagenové kondice. 
 

Mimořádnou kvalitu a účinky dokládá i prestižní ocenění USA ÎLE Maison VIII SENSES AWARD 2019, které doporučuje živý kolagen nové generace zpracovaný technologií Triple Helix Formula do podoby nativního hydrátu i pro nejnáročnější VIP klientelu.

„Živý kolagen přináší překvapivé výsledky nejen v oblasti krásy, ale i regenerace“ říká na základě osobní zkušenosti významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšták CSc.

 
Účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Působí jako ochranný štít, který bojuje proti vráskám, úbytku kolagenu a ztrátě pevnosti a hydratace. Stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu, tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní a nastartuje omlazující a regenerační procesy.
 

Vyzkoušejte minutovou anti-age péči s živým kolagenem, která nebyla nikdy tak jednoduchá a účinná. 

Omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej má gelovou konzistenci. Nanáší se na vlhkou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí, stresované, suché, ale i problematické a citlivé.
 
Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a dlouhodobě předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. V nabídce 50, 100 a 200 ml. Živý kolagen se dá velmi jednoduše zažehlovat i galvanickou žehličkou na vrásky, podbradek a celulitidu Nu Skin ageLOC Galvanic SPA.
 
Pokud si chcete dopřát ještě víc, podpořte maximální procesy omlazení a regenerace vnitřním používáním doplňků stravy – kolagenovými kapslemi INVITA SKIN BEAUTY nebo INVITA ACTIVE pro krásnou pleť a pružné tělo i klouby, které se stanou osobním strážcem vaší kolagenové kondice.
 
Originální produkty s živým kolagenem a žehličku na vrásky si můžete objednat v e-shopu dovozce na www.nezestarni.cz +420 775 373 379

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR