Našli jsme klíč ke zpomalení stárnutí... - magazín EWITA

Přečtěte si článek, který vyšel v magazínu svět moderní ženy - EWITA

Stále větší pozornost si ve světě omlazující a regenerační kosmetiky získává ŽIVÝ KOLAGEN nové generace – Triple Helix Formula. Účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Pro své omlazující a regenerační účinky se dostává do popředí zájmu předních odborníků.

  
 

Minutová anti-age péče nebyla ještě nikdy tak jednoduchá

 

Používání živého kolagenu je i v domácích podmínkách naprosto jednoduché. Ještě před použitím vlastní oblíbené kosmetiky stačí každé ráno a večer vklepat do vlhké pleti 1-2 kapičku čistého kolagenového gelu.
To nám v exkluzivním rozhovoru potvrdila i paní Dasha Ellul. Přesto, že je hodně zaměstnaná, vypadá skvěle a má nádhernou pleť. Minutový živý kolagen používá pravidelně a už si bez něj svůj život nedokáže představit.  
Živý kolagen FACE na obličej a citlivé partie těla je určený k nadstandardnímu anti-age ošetření všech typů ženské a mužské pleti - mladé, zralé, unavené, stárnoucí, stresované, suché, ale i problematické a citlivé pokožky obličeje, krku, dekoltu a očního okolí. Zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Obnovuje hutnost, pružnost a pevnost pokožky, remodeluje kontury obličeje, zmírňuje ochabování pleti a posiluje její přirozenou ochrannou bariéru.
 
Unikátní autorská technologie výroby kolagenového gelu ve formě hydrátu tropokolagenu, zachovávající si živou strukturu trojité šroubovice, představuje historický průlom v doplňování kolagenu do organizmu.
 
Nejedná se o poměrně levný a v kosmetice dlouhá léta používaný hydrolyzovaný kolagen s neuspořádanými a „rozlámanými“ částicemi kolagenních bílkovin. Technologický proces hydrolýzy neumožňuje zachování živé struktury trojité šroubovice.
Živý kolagen nové generace vznikl po 14. letém výzkumu. Vyrábí se výhradně nehydrolyzovanou cestou, unikátní autorskou technologií Inventia - Triple Helix Formula. Výsledkem je hydrát kolagenového gelu s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem. Obsahuje celé molekuly ve formě trojité šroubovice - trojitého helixu. Dlouhodobě si zachovává svoji biologickou aktivitu a živou strukturu trojité šroubovice.
V nabídce je živý, kolagenový gel ve třech alternativách FACE na obličej, BODY na tělo a HAIR&NAILS na vlasy a nehty. 
 
 
Účinnost tohoto výjimečného kosmeceutika dokládají i vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních.
 
100% přírodní, biologicky aktivní, transepidermální, čistý kolagen je dermatologicky testovaný, neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty, je vhodný i pro alergiky.
Dle nezávislých testů laboratoří Eurofins Scientific AG ve Švýcarsku splňuje kolagen i nejpřísnější kritéria pro hypoalergenní kosmetiku.
Hydrát kolagenového gelu byl testován na přítomnost více než 30 alergenů nejčastěji se vyskytujících v kosmetických přípravcích. Nebyly prokázány žádné alergeny ani mikrobiologické nečistoty. Testy byly ve všech směrech negativní, i v případě absence 14 nejvíce používaných konzervačních látek vyskytujících se v nepatrné míře i u některých druhů kosmetiky bez konzervantů.
V dermatologickém výzkumu nezávislé laboratoře ITA-TEST byla podrobena testům skupina 30 osob ve věku 16–81 let, z toho 16 zdravých a 14 pacientů kliniky s alergickými i nealergickými dermatózami. U nikoho z testovaných osob nebyly pozorovány žádné symptomy nemoci nebo reakce, ani v místech aplikace i v odlehlejších místech. To dokazuje, že 3 druhy kolagenových gelů nevyvolávají alergické ani toxicko-dráždivé reakce.
 
Přípravky jsou vhodné i k ošetření velmi citlivé a alergicky reagující pokožky. Přispívají ke zklidnění pokožky při projevech akné, citlivé ekzematické pokožky, po nadměrném slunění i k péči o zjemnění zhojených jizev a sjednocení pigmentace.
Ve své praxi používají živý kolagen FACE, BODY, HAIR&NAILS a kolagen v kapslích pro vnitřní výživu INVITU SKIN BEAUTY  stále častěji i kožní lékaři a dermatologické kliniky.
 

Nejvyšší kvalitu dokládají i certifikáty kvality a bezpečnosti.

ISO 9001:2008 - Bezpečnost kvality (Quality Management System)
ISO 22000:2005 - Bezpečnost potravin (Food Safety Management System)
ISO 22716:2007 - Správná výrobní praxe GMP (Good Manufacturing Practices for the Cosmetic Industry)
 

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkymédia a oceněnívaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR