KOLAGEN pro krásu i zázračné hojení - Estetika - 2017 / 12 - 2018 / 02

KOLAGEN - pro krásu i zázračné hojení

DO POPŘEDÍ ZÁJMU PREDNÍCH ODBORNÍKU SE DOSTAL ŽIVÝ KOLAGEN NOVÉ GENERACE, KTERÝ PRINÁŠÍ VÝJIMECNÉ VÝSLEDKY NEJEN V OBLASTI KRÁSY, ALE TAKÉ ZDRAVÍ.
 

„V poslední době se s kolagenem ‚roztrhl pytel‘ a doslova přes noc se stal módní marketingovou záležitostí. Postupně se ztrácíme v záplavě informací a orientace ve světě kolagenu začíná být velice nepřehledná i pro odborníky, natož pro nás, běžné spotřebitele,“ říká Eva Sojková, zakladatelka kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz. „Přesto stačí opravdu málo – aktivně změnit vlastní postoj k reklamám a sám se ve vlastním zájmu zajímat o zdroj a původ surovin, složení, technologii výroby a certifikáty kvality toho, co jíme i co si dáváme na obličej,“ dodává. Hydrát přírodního kolagenu Inventia, který je bez parabenů a jiných konzervantů, splňuje nejpřísnější kritéria pro hypoalergenní kosmetiku. Je vhodný i pro velmi citlivou a podrážděnou pokožku, neobsahuje žádné alergeny ani mikrobiologické nečistoty, nevyvolává alergické ani toxické a dráždivé reakce. Tento živý kolagen je tak čistý, jak nejčistší kolagen může být.

 

Jizvy řešte s předstihem

Pro svoji čistotu a silné omlazující a regenerační účinky je vhodný i pro estetickou péči o zhojené jizvy při regeneraci pokožky po různých zákrocích, např. na klinikách plastické chirurgie a estetické medicíny, dermatologických centrech apod. Jizvy netáhnou, jsou pružné a elastické, mnohem rychleji se upravuje jejich pigmentace, jizva je úzká a esteticky přijatelná. Pokud nechcete nechat nic náhodě, udělejte si cca 2 měsíce před plánovaným zákrokem intenzivní kolagenovou kúru. Minimálně 2x denně ráno a večer si na obličej, krk a dekolt nanášejte živý přírodní kolagen. Pro extra rychlý nástup účinků zejména při deficitu kolagenu vlivem věku, stresu, nemoci, únavy nebo kouření podpořte před zákrokem stimulační procesy vnitřním používáním kolagenových kapslí pro krásnou pleť a pružné tělo. Tělo přijímá kolagen jako látku sobě vlastní a stimuluje ho k obnovení produkce vlastního kolagenu v tkáních. Tím navrací pokožce potřebnou hydrataci, pružnost, pevnost a elasticitu.

 

Nastartujte regeneraci

Je všeobecně známo, že pokud máme dostatečné množství systémového kolagenu, nastartuje kolagen v těle samoregenerační procesy, při kterých je i estetická péče o zhojené jizvy po různých zákrocích a úrazech mnohem účinnější a rychlejší. Navíc živý kolagen výrazně redukuje vrásky a dlouhodobě předchází vzniku nových, tak si výsledný efekt plastického zákroku několikanásobně prodloužíte.

Toto výjimečné kosmeceutikum účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Pro své omlazující a regenerační účinky se živý kolagen právem dostává do popředí zájmu předních odborníků. „Některým z nich jsem ho na základě osobní zkušenosti doporučil i já,“ říká přední plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., kterému originální hydrát kolagenu v červeném balení pomohl v 70 letech při regeneraci pojivové tkáně.


Živý kolagen nové generace

Klíč ke zpomalení stárnutí

Máte ráno zmuchlaný obličej, oteklá víčka a unavené oči, trápí vás vrásky, bolí vás klouby, nechcete předčasně zestárnout… Vyzkoušejte živý kolagen!
 

Účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Působí jako ochranný štít, který bojuje proti vráskám, úbytku kolagenu a ztrátě pevnosti a hydratace. Stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu, tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní a dlouhodobě nastartuje omlazující a regenerační procesy. Toto výjimečné kosmeceutikum s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem si i léta po uložení do skleněné lahvičky zachovává živou strukturu trojité šroubovice.

 

Minutová anti-age péče s živým kolagenem nebyla nikdy tak jednoduchá

Exkluzivní, 3x filtrovaný Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej má gelovou konzistenci. Nanáší se na vlhkou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí, stresované, suché, ale i problematické a citlivé. Neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty, je vhodný i pro alergiky. V nabídce 50, 100 a 200 ml.


Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Poradí si s kuřáckými vráskami, pomůže s váčky a kruhy pod očima a pigmentovými skvrnami.

 

V lyofilizované podobě tvoří živý kolagen mimořádně účinnou látku doplňků stravy – kolagenových kapslí řady INVITA

INVITA SKIN BEAUTY pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla a zdravých vlasů a nehtů. Doplňuje do těla nejdůležitější peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny, zejména hydroxyprolin a hydroxylysin, jehož obsah činí až 11 % z lyofilizované bílkoviny. Dodává do těla potřebnou zásobu aminokyselin pro fibroblasty a chondrocyty – buňky, které mají za úkol tvořit a regenerovat tělesný kolagen.


INVITA ACTIVE je aktivní podporou pro klouby, vazy a šlachy k udržení kondice. Zde je zvýšený podíl lyofilizovaného hydrátu kolagenu typu II obohacený o žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou. Biologicky aktivní látky obsažené v Invitě Active jsou přítomné v kloubních chrupavkách a jsou i součástí kloubní synoviální tekutiny.
Hydrát Přírodního kolagenu Inventia® vznikl po 14letém výzkumu. Nejvyšší kvalitu dokládají zároveň 3 mezinárodní certifikáty kvality ISO (Bezpečnost kvality, Bezpečnost potravin), rovněž jsou vyráběny pod nejpřísnějšími GMP normami nejvyššího standardu farmaceutické kvality (Good Manufacturing Practices = Správná výrobní praxe). Udělení všech certifikátů ISO obhajuje výrobce každé 3 roky.

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkymédia a oceněnívaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR