Klíč ke zpomalení stárnutí - ESTETIKA - červen/srpen 2018

S přibývajícím věkem a stresem bychom rozhodně neměli ponechat stav a kvalitu tělesného kolagenu náhodě. Vždyť množství systémového kolagenu v těle nám ovlivňuje nejen délku a kvalitu života, ale vypovídá i o našem biologickém věku. Proto bychom neměli vidět kolagen pouze jako přípravek chránící tvář před vráskami, ale vnímat ho ve všech souvislostech,“ říká Eva Sojková – zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz. 


„KOLAGENOVÝ“ PRŮLOM

Na trhu s kolagenem, kolagenovou kosmetikou a doplňky stravy se kolagen objevuje v nejrůznějších podobách a někdy je i pro odborníky velmi těžké se v této nabídce orientovat. V poslední době se vedle hydrolyzovaných kolagenů objevil nový pojem - hydrát živého kolagenu nové generace vyrobený speciální technologií - Triple Helix Formula. Ta umožňuje zachování živé struktury trojité šroubovice a představuje historický průlom v doplňování kolagenu do organizmu. To dokládají i vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních.

Toto výjimečné kosmeceutikum účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny, čímž posiluje aktivitu fibroblastů k znovu obnovení produkce vlastního kolagenu. 

Nativní hydrát Přírodního kolagenu Inventia® vznikl po 14letém výzkumu. Nejvyšší kvalitu dokládají 3 mezinárodní certifikáty kvality ISO (Bezpečnost kvality, Bezpečnost potravin), rovněž jsou vyráběny pod nejpřísnějšími GMP normami nejvyššího standardu farmaceutické kvality. Udělení všech certifikátů ISO obhajuje výrobce každé 3 roky.

Invita Active je doplněk stravy s aktivní podporou pro klouby, vazy, šlachy a přispívá k udržení kondice. Zvýšený podíl lyofilizovaného hydrátu kolagenu typu II je obohacený o raločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou. Biologicky aktivní látky v Invita Active jsou přítomné v koubních chupavkách a jsou i součástí kloubní synoviální tekutiny.
Přírodní kolagen Inventia® Face má gelovou konzistenci. Nanáší se na vhlkou pleť před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu a je vhodný k ošetření všech typů pleti. Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolaen viditelně zvyšuje hydrataci, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji, vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty.
Invita Skin Beauty - doplněk stravy ve formě kolagenu v kapslích pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla, zdravých vlasů a nehtů. Dodává buňkám, které mají za úkol tvořit a regenerovat tělesný kolagen, nejdůležitější peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny, zejména hydroxyprolin a hydroxylysin.

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkymédia a oceněnívaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR