9 faktů o živém kolagenu - HEROINE

9 faktů o živém kolagenu

 

EVA SOJKOVÁ, ZAKLADATELKA PORADENSKÉHO KOLAGENOVÉHO CENTRA WELLNESS KLUBU NEZESTARNI.CZ, SE VÍC NEŽ TŘICET LET ZABÝVÁ ÚČINKY RŮZNÝCH DRUHŮ KOLAGENU. VYSVĚTLUJE, V ČEM TKVÍ VÝHODY ŽIVÉHO KOLAGENU V PODOBĚ HYDRÁTU.

 

1. Hydrát přírodního kolagenu s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem vznikl po 14letém výzkumu a doslova přepsal ději­ny tradiční výroby hydrolyzovaných kolagenů, když nastartoval výrobu hydrátu kolagenu tře­tího řádu technologií Triple Helix Formula – extrakcí čistého, přírodního kolagenu do vod­ného roztoku hydrátu.

2. Skládá se ze tří vzájemně propletených řetězců, obsahuje celé molekuly ve for­mě trojitého helixu – superspirály, která si po uložení do skleněné lahvičky zachovává biologickou aktivitu a živou strukturu trojité šroubovice typickou pro bílkoviny živých or­ganismů.

3. Tento nativní, 100% přírodní kolagen je transepidermální, hypoalergenní, téměř identický s lidským kolagenem. Prokazatelně ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenu v tkáních.

4. Tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny. Tím posiluje aktivitu fibroblastů k znovuobnovení produkce vlastního kolagenu a spuštění omlazujících a regeneračních procesů.

5. Účinně doplňuje kolagen do těla a dlou­hodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí.

6. „Překvapivé výsledky přináší ne­jen v oblasti krásy, ale i regenerace,“ říká na základě osobní zkušenos­ti plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšták, CSc. Kolagen v kaps­lích mu pomohl v 70 letech při regeneraci těž­kého zánětu pojivové tkáně Achillovy šlachy, což dokládá snímky a závěry lékařské zprávy.

7. Hydrát kolagenu má vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlast­ního kolagenu v tkáních i v pokroči-lém věku.

8. Napomáhá k udržení dobré kolagenové kondice, je i účinným řešením doplnění kolagenu do těla pro mladé aktivní lidi, sportovce a tanečníky, kteří zatěžují především vazy, šlachy a svaly, protože právě spojení mezi svaly a kostmi tvoří z 90 % kolagenová vlákna.

9. Speciální technologií Triple Helix Formula se podařilo vědcům posunout hydrát nativního přírodního kolagenu na vrchol v příslušném segmentu kosmetic­kých přípravků a doplňků stravy. Skrývá se v něm tajemství mladistvé pleti, pružného a pevného těla, ohebných kloubů, odolných vazů i krásných a pevných vlasů a nehtů.

 

Nejvyšší kvalitu dokládají tři mezinárodní certifikáty kvality ISO (Bezpečnost kvality, Bezpečnost potravin), rovněž jsou vyráběny pod nejpřísnějšími GMP normami nejvyššího standardu farmaceutické kvality.

 

INVITA SKIN BEAUTY PLUS CoQ10 

Nově téměř o 100 % více lyofilizovaného hydrátu kolagenu a koenzymu Q10 pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla, ohebných kloubů a zdravých vlasů a nehtů. Dodává buňkám, které mají za úkol tvořit a regenerovat tělesný kolagen, nejdůležitější peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny.

 

Přírodní kolagen Inventia® FACE 

Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen viditelně hydratuje, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť: vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje její elasticitu, redukuje vrásky a dlouhodobě předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty. K mání ve třech velikos­tech – 50, 100 a 200 ml. Velmi jednoduše lze zažehlovat i galvanickou žehličkou na vrásky, podbradek a celulitidu NuSkin ageLOC Galvanic Spa.

 

INVITA ACTIVE 

Biologicky aktivní kolagenová podpora pro namáhané, zatěžované nebo unavené klouby, vazy a šlachy. Kolagen typu II je obohacený o žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou. Biologicky aktivní látky obsažené v Invitě jsou přítomné v kloubních chrupavkách i součástí kloubní synoviální tekutiny.

 

Originální produkty s živým kolagenem si můžete objednat v e-shopu dovozce na www.nezestarni.cz

 

 

 

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR