STOP pupínkům po depilaci třísel do plavek

Home > Živý kolagen > Účinky kolagenu > STOP pupínkům po depilaci třísel do plavek
Rada z praxe - ověřeno zákazníky i profesionály:  

STOP PUPÍNKŮM PO DEPILACI TŘÍSEL DO PLAVEK.
Chloupky v tříslech v plavkové sezóně je problém většiny žen. Nejrychlejší způsob je žiletka, ale musí být úplně nová. Oblíbené jsou různé vosky, ty jsou více bolestivé. Ať už vybereme jakýkoliv způsob, často se nám v části pokožky „bikiny“ udělají nepříjemné a nevzhledné zánětlivé pupínky. Pokožka zde je velmi citlivá a náchylná k podráždění. A tak se po koupalištích a plážích prochází zahalené do lehkých šátků i ženy, které ještě včera chtěly svá tělo vystavit světu na obdiv.

 
Trápí vás po HOLENÍ, EPILACÍCH NEBO DEPILACÍCH TŘÍSEL, NOHOU A PODPAŽÍ ZÁNĚTLIVÉ PUPÍNKY?

MÁME PRO VÁS OVĚŘENÝ NÁVOD JAK JIM POMOCÍ ŽIVÉHO KOLAGENU PŘEDEJÍT.
Před holením nebo depilací pokožku důkladně umyjte, nejlépe teplou vodou, která zjemní chloupky. Naneste ŽIVÝ KOLAGEN – je úplně jedno jaký druh – FACE, BODY nebo nejlevnější na vlasy a nehty, následně naneste pěnivý gel (po holení je hladší než sprchový), proveďte holení nebo depilaci dle návodu, opláchněte a ihned na vlhkou pokožku ZNOVU naneste dostatečné množství živého kolagenu. Kolagen lehce vmasírujte. U velmi citlivých pletí aplikaci kolagenu po jeho vstřebání ještě zopakujte. Vhodné tělové mléko nanášejte vždy až po kolagenu. Pokožka bude krásně hladká a co je důležité - bez pupínků.
Pokud se vám zdá, že pokožka v ošetřené části těla není tak elastická jako dříve, nanášejte si i tam malé množství kolagenu po sprchování nebo koupání. Při pravidelném denním používání kolagenu záhy zaznamenáte zpevnění a omlazení pokožky. Kolagen je hypoalergenní a je velmi snášen všemi druhy pokožky.

TESTUJTE S NÁMI ŽIVÝ KOLAGEN 
Máte i jinou zaručeně vyzkoušenou zkušenost s živým kolagenem? Napište nám. Váš poznatek v Nezestárni.cz otestujeme a odměníme Vás malým dárkem.
 
Za Wellness klub Nezestárni.cz  Eva Sojková


  

  

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR