SLOŽENÍ KOLAGENOVÉ KOSMETIKY

Home > Kosmetika > SLOŽENÍ KOLAGENOVÉ KOSMETIKY

KOSMETIKA - NATURAL COLLAGEN INVENTIA COSMETICS S MATRIXYLEM 3000

Zkrácený přehled unikátních složek obsažených v této kosmetice.

MATRIXYL™ 3000

Nazývaný též jako prokolagen. Poslední výkřik biotechnologie v oblasti bílkovin. Obsahuje matrykini Pal – GHK i pal – GQPR, které jsou nositely informací potřebných pro regeneraci pokožky. Peptidy, které obsahují, mají synergické působení s bílkovinou rybího kolagenu. Je to jedna z nejdražších ingrediencí v kosmetických přípravcích. Kosmetické přípravky Inventia obsahují 3% této účinné látky (v ostatních mnohonásobně dražších kosmetických přípravcích ho je méně než 3 %). MATRIXYL™ 3000 patří k nejnovějším a nejúčinnějším látkám patřícím do skupiny "ničitelů vrásek". Výrazně podporuje mikrocirkulaci. Jeho působení je podobné retinolu, oproti němu ale MATRIXYL™ 3000 působí dvakrát rychleji, nedráždí pokožku a je stabilní a proto si zachovává své vlastnosti po celou dobu užívání krémů.

Melissa officinalis L.

Kosmetika_sl_melissa_officialis_L.jpg

Potěšení srdce - elixír života

Obsahové látky: Droga obsahuje zejména silici (až 0,1 %), jejíž množství a složení je značně proměnlivé a závisí na stáří a původu rostliny. Hlavními složkami silice jsou citran, citronelal, citronelol, dále až 4 % tříslovin, malé množství hořčin a další. Stimuluje zralou a citlivou pleť.

Panthenol

Je to prekurzor - výchozí látka, z níž vzniká chemickou přeměnou vitamin B5 ve všech živých tkáních. Dokonale se vstřebává do pokožky, zvlhčuje a zjemňuje jí. Do kolagenové řady byl přidán jeden z nejlepších D – Pantenolů vyrobených ve francouzských laboratořích. Má vynikající zklidňující, regenerační a výživné účinky na pokožku. Blahodárně působí na suchou, citlivou, normální, zralou pleť a častěji opalovanou pleť.

Gotu – Kola Centella Asiatica, Fo – Ti – Tieng - Pupečník asijský

Kosmetika_sl_goto_kola_2.jpg

Jedna z rostlin, které se prosadily v kosmetice na delší dobu než 2 roky. V Číně ji uznávají jako bylinku dlouhověkosti. Extrakt obsahuje flavonoidy, vitamíny. A,C,E, hořčík a složené trojterpeny. Stimuluje tvorbu „mucyny“ a kys. Hyaluronovou. Také má synergické působení s fytoestrogeny ze sóji a rybím kolagenem

 

Vitamin E (Tocopherol) - mocný antioxidant

Je to vitamin mládí a nejsilnější antioxidant v kosmetice. Chrání buněčnou membránu buněk pokožky a působí synergicky s vitamínen C. Objevuje se v mnoha kosmetických přípravcích, ale jen ty nejlepší biotechnologie jsou je schopny uzavřít v účinné přenašeče.

Aloe (Aloe vera) - Kristovo roucho

aloe_vera.jpg

Bible uvádí, že před tím, než bylo Kristovo tělo uloženo do skalního hrobu, tak bylo zavinuto do plátna s listy myrhy a práškem z Aloe Very. Ve východních zemích se kdysi Aloe Vera řadila mezi velice důležité rostliny k balzamování. Aloe Vera je prastará léčivá bylina. Patřila mezi tajemné krášlící prostředky královny Kleopatry, v té době byla oslavována jako bůh. Představovala zdraví, krásu. Používala se při trávicích potížích, k léčení ran a jako konzervační a dezinfekční prostředek. Je to zdroj flavonoidů, zvlhčuje a uklidňuje pokožku, vhodné pro ty, kdo často používají peeling. U výtažků z aloe je rozhodující oddělený způsob pěstování.

Noni (Morinda Citrifolia)

Kosmetika_sl_noni.JPG Na bázi výtažků z této rostliny bylo založeno hodně úspěšných kosmetických přípravků. Je to silný antioxidant, léčí mnoho kožních potíží. Noni je označení plodů a případně celé rostliny Morinda Citrifolia. Roste na exotických ostrovech - na Hawai a na Tahiti. Polynésané využívali od pradávna výtažků z kořene a z plodů k léčení těžkých chorob a hlavně k omlazování. Nazývali ho elixírem mládí. Ale teprve v posledním desetiletí byla vědeckým výzkumem potvrzena jeho jedinečnost. Ovoce obsahuje unikátní alkaloid, který dosud nebyl v jiné rostlině objeven v takovém množství. Nazývá se proxenonin a přímo ovlivňuje činnost xeroninu. Je v těle důležitý, protože způsobuje výrazné omlazování buněk a zlepšuje tělesný metabolismus. Je to látka velmi důležitá pro uchování života. Velmi příznivě působí na stresovanou pleť.

Sojadine™ (+ fytoestrogen ze sóji)

Kosmetika_sl_sojjadine.jpg

Steroly a fytoestrogeny (přírodní) jsou velmi účinnou součástí krémů pro zralou pleť. Udržují její mladiství vzhled. Nelze tyto hormony zaměňovat se zvířecími V přírodě fytosteroly jsou stavební látkou tukové tkáně pokožky. Poté co kosmetický průmysl upustil od hovězího kolagenu, začal jej nahrazovat právě sójovými protejny. Sojadine, pomáhá vytvořit na povrchu kůže ochranný filtr, který chrání před nepříznivými vlivy počasí. Biotechnologická surovina ze sóji, hydratuje a stimuluje kůži. Sója (Glycine max) je luštěnina s vysokým obsahem proteinů. Její název pochází z japonského „shoyu“.. Pochází ze severní a střední Ä?íny. V poslední době je velmi vyhledávaná kosmetickými a farmaceotickými firmami (stimulace a hydratace pokožky, menopauza ap.)

Mletý korálový prášek (Lithothamnium Calcea)

Je nezbytnou součástí nejexkluzivnějších peelingů, účinně odstraňuje vrchní vrstvu pokožky, otvírá póry, ale zároveň nedráždí její „zrnitou vrstvu“.Složení našich kosmetických přípravků doplňují jednak dvě další utajené substance a základní složky (mimo jiné osmotická voda, glycerin, trojglyceriny), alantoin, kyselina stearová, olej z plané rýže (divoké), melisa, elastin, konzervační činidla, aromatické látky a samozřejmě rybí kolagen obsahující kolagenové peptidy.

Brutnák lékařský (Borago officinalis)

brutnak_lekarsky.jpg Nazývá se také bylina radosti. Pomáhá zvládat stres. Velmi účinný na stresovanou pleť. Dodává psychickou a fyzickou sílu. Obsahuje slizovité látky, kyselinu křemičitou, třísloviny, organické kyseliny (hlavně kyselina gamalinolenová), tanin, cholin, allantoin, malé množství silic, alkaloidů a kyanogenních látek. V čerstvém stavu má vysoký obsah vitamínu C. Významný je i obsah minerálních látek (draslík, vápník, mangan). V kožním lékařství se díky obsahu kyseliny gama linolenové používá při léčbě ekzémů. Obsahuje nejlepší zdroj kyseliny gama linolenové vhodné pro kosmetické účely, části přírodního vit. F, které se běžně nachází ve zdravé pokožce a které jí posilují v boji s alergiemi. Zevně se aplikuje na špatně se hojící rány nebo na bércové vředy. Brutnák lékařský pomáhá hlavně alergiích, atopických ekzémech, lupénce a akné. Obsahuje zejména nenasycené mastné kyseliny - kyselina linolová a kyselina gama-linolenová. Dále obsahuje slizy, třísloviny (asi 3%), saponiny, minerální látky (draslík, vápník), vitamíny, sacharidy, cholin, allantoin, kyselinu křemičitou (asi 2,2%), tanin, asparagin a trochu silic a alkaloidů.

 

KOLAGEN

je bílkovinou tvořící více než 30 % ze všech bílkovin v lidském těle a až 70 % bílkovin v pokožce. Kolagen spolu s elastinem tvoří v pokožce proteinovou síťku, která dodává pokožce její pružnost a pevnost. Je rozhodujícím faktorem pro kondici celé naší pojivové tkáně, která přímo určuje náš biologický věk. Kromě toho kolagen má neobyčejnou schopnost vázat vodu, čímž ovlivňuje správné zvlhení pokožky. Produkty rozpadu rybího kolagenu třetího řádu povzbuzují aktivitu finroblastů a tím i procesy kolagenogeneze. Regenerují, zvlhčují a zpevňují pokožku.

Liporeductyl®

je bohatě složenou sloučeninou z výrazně aktivních látek uzavřených v lipozomech, což ulehčuje jejich prostup pokožkou a umožňuje proniknout až do nejhlubších vrstev pokožky. Aktivní látky uvolňované v hlubokých vrstvách epidermis účinně bojují proti cellulitidě. Liporeductyl je vyhledáván náročnými a rozvážnými spotřebitelkami ve složení pleťového mléka a balzámů či krémů na tělo. V současnosti na trhu nenajdeme jiný výrobek určný k boji s podkožním tukem, v němž by liporeductyl tvořil až 7 % jeho objemu.

 

Telefonické objednávky denně na infolince kolagenového centra 775 373 379 Eva Sojková
nebo
NÁKUP PŘES INTERNET vstup na e-shop NEZESTÁRNI.CZ

  

  

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR