Živý kolagen předchází vzniku zánětlivých pupínků po holení, depilace a epilace - ZDRAVÍ

Zánětlivé pupínky v oblasti třísel, podpaží i na nohách - to je velký problém, který řeší s přicházejícím létem hodně žen. Těší se, jak v plavkách vystaví svá těla slunci a světu na obdiv a nakonec se zahalují do vzdušných šátků, které rafinovaně schovávají nevzhledné pupínky.

Také hledáte řešení jak účinně předejít zánětlivým pupínkům po holení, depilaci nebo epilaci nohou, podpaží a třísel nejen do plavek. Vyzkoušely jste snad všechno, ale pupínky se vám dělají i po profesionálním ošetření. 

Je to tím, že pokožka  je v těchto místech velmi citlivá a náchylná k podráždění a ať si vyberete jakýkoliv způsob odstranění chloupků, často se zánětlivým pupínkům  nevyhnete. „Přitom je řešení tak jednoduché i v domácích podmínkách“, říká Eva Sojková, zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz.

Stačí sáhnout po lahvičce originálního živého kolagenu v červeném balení.  

Je úplně jedno jaký druh zvolíte – buď Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej,  BODY  na tělo nebo nejlevnější HAIR&NAILS na vlasy a nehty. Tento čistý, 100 % přírodní kolagenový gel s klinicky ověřenými omlazujícími a regeneračními účinky je hypoalergenní, dermatologicky testovaný, neobsahuje parabeny a jiné konzervanty. Je vhodný i pro nejcitlivější pokožku se sklonem k podráždění. Navrací ji mladistvý vzhled, pevnost, pružnost, hydrataci a elasticitu. Po živém kolagenu je pokožka mnohem odolnější proti podráždění a účinně tím předchází vzniku nevzhledných zánětlivých pupínků, které vznikají při odstraňování chloupků.

Řešení nebylo nikdy tak jednoduché…

Před každým holením, depilací nebo epilací kolagenový gel vklepejte do vlhké pokožky. Po odstranění chloupků pokožku opláchněte, neutírejte ji a znovu naneste a vklepejte kolagen. U citlivé pokožky aplikaci kolagenu po jeho vstřebání zopakujte ještě jednou. Na závěr – tedy až po kolagenu - naneste vhodný krém, mléko nebo balzám… 

Pokožka bude krásně hladká, a co je důležité - bez pupínků. Pro nadstandardní péči doporučujeme Ultrazvlhčující tělový balzám s živým kolagenem, který účinně omlazuje azvláčňuje i velmi citlivou, přesušenou a šupinatou pokožku celého těla. Proto si balzám nezapomeňte vzít s sebou na dovolenou i k moři. Živý kolagen s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem také zabraňuje tvorbě nových vrásek při letním slunění a celkově omlazuje. Přináší úlevu sluncem spálené pokožce, popraskaným patám i suchým rtům. Pomáhá i tam, kde již není pokožka v oblasti třísel a podpaží tak pevná a elastická jako bývala.

Originální výrobek a mezinárodní certifikáty kvality

Všechny výrobky s živým kolagenem jsou vyrobeny speciální autorskou technologií Inventia - Triple Helix Formula. Mají 3 nejvyšší mezinárodní certifikáty kvality ISO (Bezpečnost kvality, Bezpečnost potravin) a jsou vyráběny pod nejpřísnějšími GMP normami nejvyššího standartu farmaceutické kvality (Good Manufacturing Practices = Správná výrobní praxe). Kolageny nesou také označení Paraben Free a Preservatives Free a neméně zavazující označení Tested in Switzerland. 

Rada na závěr: 

Jak poznáte pravý výrobek originálního živého kolagenu?
Výrobce Inventia® dodává prostřednictvím přímého distributora Nezestárni.cz na náš trh nové balení hydrátu živého kolagenu, a to v barvách, které samy mluví. Červená představuje lásku k lidem, bílá pravdu a čistotu a zlatá je symbolem nejvyšší kvality, ale i ryzí lidské hodnoty.

PORADNA - STOP ZÁNĚTLIVÝM PUPÍNKŮM PO  HOLENÍ, DELIPACI, EPILACI

Nutně potřebuji poradit, jak mám předejít zánětlivým pupínkům po holení,  depilaci nebo epilaci nohou, podpaží a třísel do plavek.  Vyzkoušela jsem snad všechno, ale pupínky se mi dělají i po profesionálním ošetření. Marie V., Nový Jičín

   Máte pravdu, pokožka je v těchto místech velmi citlivá a náchylná k podráždění. Proto tento problém řeší s přicházejícím létem hodně žen. Těší se, jak v plavkách vystaví svá krásná těla slunci a světu na obdiv a nakonec se zahalují do vzdušných šátků, které rafinovaně schovají nevzhledné pupínky. Ať si vyberete jakýkoliv způsob odstranění chloupků, často se zánětlivým pupínkům nevyhnete. Přitom je řešení tak jednoduché i v domácích podmínkách. Stačí sáhnout po lahvičce originálního živého kolagenu Inventia v červeném balení. Je úplně jedno jaký druh zvolíte - Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej, BODY na tělo nebo nejlevnější HAIR&NAILS na vlasy a nehty. Tento čistý, 100 % přírodní kolagen s klinicky ověřenými omlazujícími a regeneračními účinky je hypoalergenní, dermatologicky testovaný, neobsahuje parabeny a jiné konzervanty. Je vhodný i pro nejcitlivější pokožku se sklonem k podráždění. Navrací ji mladistvý vzhled, pevnost, pružnost, hydrataci a elasticitu. Po živém kolagenu je pokožka mnohem odolnější proti podráždění a účinně tím předchází vzniku nevzhledných zánětlivých pupínků, které vznikají při odstraňování chloupků. A jak na to? Před každým holením, depilací nebo epilací kolagenový gel vklepejte do vlhké pokožky.
Po odstranění chloupků pokožku opláchněte, neutírejte ji a znovu vklepejte kolagen. U citlivé pokožky aplikaci kolagenu po jeho vstřebání znovu zopakujte. Na závěr – tedy až po kolagenu, naneste vhodný krém, mléko nebo balzám. Pokožka bude krásně hladká, a co je důležité - bez pupínků. Pro nadstandardní péči doporučuji Ultrazvlhčující tělový balzám s živým kolagenem, který účinně omlazuje a zvláčňuje i velmi citlivou, přesušenou a šupinatou pokožku celého těla a tak si balzám nezapomeňte vzít s sebou i k moři. Živý kolagen s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem také zabraňuje tvorbě nových vrásek při letním slunění a celkově omlazuje. Pomáhá i tam, kde již vaše pokožka není tak pevná a elastická jako bývala např. v oblasti třísel, podpaží apod. Stačí pokožku každé ráno a večer ošetřit živým kolagenem.

Odpovídá: Eva Sojková – zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZzaložit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

CZK | EUR

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.