Živý kolagen nové generace - novodobý elixír krásy a zdraví - TOP CLASS

O TOM, JAK JE KOLAGEN DŮLEŽITÝ PRO SPRÁVNÉ FUNGOVÁNÍ ORGANISMU, UŽ NIKDO NEPOCHYBUJE. NENÍ OVŠEM KOLAGEN JAKO KOLAGEN. PROTO BUĎTE O KROK NAPŘED A VYZKOUŠEJTE PRŮLOMOVÝ PRODUKT - ŽIVÝ KOLAGEN.

„S přibývajícím věkem a stresem bychom rozhodně neměli ponechat stav a kvalitu tělesného kolagenu náhodě. Vždyť množství systémového kolagenu v těle nám ovlivňuje nejen délku a kvalitu života, ale vypovídá i o našem biologickém věku. Proto bychom neměli vidět kolagen pouze jako přípravek chránící tvář před vráskami, ale vnímat ho ve všech souvislostech,“ říká Eva Sojková – zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz. Rozhoduje nejen o stavu našich kostí, kloubů a pojivových tkání, ale hraje důležitou úlohu v kvalitě našich cév a určování cévního věku.

„KOLAGENOVÝ“ PRŮLOM

Na trhu s kolagenem, kolagenovou kosmetikou a doplňky stravy se kolagen objevuje v nejrůznějších podobách a někdy je i pro odborníky velmi těžké se v této nabídce orientovat. V poslední době se vedle hydrolyzovaných kolagenů objevil nový pojem - hydrát živého kolagenu nové generace vyrobený speciální technologií - Triple Helix Formula. Ta umožňuje zachování živé struktury trojité šroubovice a představuje historický průlom v doplňování kolagenu do organizmu. To dokládají i vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních.

OVĚŘENO ODBORNÍKY

Pro své omlazující a regenerační účinky se živý kolagen právem dostává do popředí zájmu předních odborníků. “Některým z nich jsem ho na základě osobní zkušenosti doporučil i já,“ říká přední plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák CSc., kterému hydrát živého kolagenu překvapivě pomohl v 70. letech při regeneraci těžkého zánětu Achillovy šlachy. Toto výjimečné kosmeceutikum účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny, čímž posiluje aktivitu fibroblastů k znovu obnovení produkce vlastního kolagenu.

Nativní hydrát Přírodního kolagenu Inventia® vznikl po 14letém výzkumu. Nejvyšší kvalitu dokládají 3 mezinárodní certifikáty kvality ISO (Bezpečnost kvality, Bezpečnost potravin), rovněž jsou vyráběny pod nejpřísnějšími GMP normami nejvyššího standardu farmaceutické kvality. Udělení všech certifikátů ISO obhajuje výrobce každé 2-3 roky.

MINUTOVÁ ANTI-AGE PÉČE s živým kolagenem nebyla nikdy tak jednoduchá

Exkluzivní, omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem se nanáší se na vlhkou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí i stresované.

Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty. V nabídce balení 50, 100 a 200 ml.

V lyofilizované podobě tvoří živý kolagen mimořádně účinnou látku doplňků stravy – kolagenových kapslí řady INVITA

• INVITA SKIN BEAUTY plus CoQ10 - nově téměř o 100% více kolagenu pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla i kloubů a zdravých vlasů a nehtů. Dodává buňkám, které mají za úkol tvořit a regenerovat tělesný kolagen, nejdůležitější peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny, zejména hydroxyprolin a hydroxylysin.

• INVITA ACTIVE je aktivní podporou pro klouby, vazy a šlachy k udržení kondice. Zvýšený podíl lyofilizovaného hydrátu kolagenu typu II je obohacený o žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou. Biologicky aktivní látky v Invitě Active jsou přítomné v kloubních chrupavkách a jsou i součástí kloubní synoviální tekutiny.

OBJEVTE I VY ÚČINKY ŽIVÉHO KOLAGENU A VYZKOUŠEJTE SI HO NA VLASTNÍ KŮŽI.
 www.nezestarni.cz   |   tel.: 775 373 379založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

CZK | EUR

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.