Oddalte stárnutí Živým kolagenem - Estetika

V poslední době se dostává do popředí zájmu předních odborníků živý kolagen nové generace, který představuje historický průlom v doplňování kolagenu do organismu.

 To dokládají vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních: zkoumaný preparát tvoří kostru pro nový kolagen, který je produkovaný fibroblasty, jež se v něm ukládají. Díky tomu vyrovnává jeho úbytek v kůži, čímž se stimuluje syntéza nového kolagenu a pojivových tkání. Toto výjimečné kosmeceutikum účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Pro své omlazující a regenerační účinky se živý kolagen právem dostává do popředí zájmu předních odborníků. „Některým z nich jsem ho na základě osobní zkušenosti doporučil i já,“ říká přední plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., kterému originální hydrát kolagenu v červeném balení pomohl v 70 letech při regeneraci pojivové tkáně.

Není kolagen jako kolagen

Nelze ovšem hydrát kolagenu zaměňovat se želatinou, nedenaturovanými nebo jinými hydrolyzovanými kolageny (hovězí, vepřové, drůbeží, koňské, rybí a mořské) s rozlámanými částicemi kolagenních bílkovin, které přišly o živou strukturu trojité šroubovice již při homogenizaci výkupní suroviny na pastu, dále při procesu hydrolýzy nebo titrace.

Hydrát přírodního kolagenu Inventia vznikl po 14letém výzkumu a představuje jeden z největší objevů světové biochemie. Vyrábí se speciální autorskou technologií – Triple Helix Formula – extrakcí čistého, přírodního kolagenu do vodného roztoku hydrátu. Skládá se ze tří vzájemně propletených řetězců, obsahuje celé molekuly ve formě trojitého helixu – superspirály, která si léta po uložení do skleněné lahvičky zachovává v teplotním rozmezí 5–28 °C biologickou aktivitu a živou strukturu trojité šroubovice typickou pro bílkoviny živých organismů. Právě v unikátní technologii výroby – Triple Helix Formula – se skrývá tajemství mladistvé pleti, zregenerované a omlazené pokožky, pružného těla, ohebných kloubů, pevných vazů, zároveň i krásných, zdravých a odolných vlasů a nehtů.

 Vhodný pro všechny

100% čistý, přírodní kolagenový gel s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem je transepidermální, biologicky aktivní, hypoalergenní, dermatologicky testovaný, neobsahuje parabeny a jiné konzervanty, je vhodný i pro alergiky. Používání je naprosto jednoduché i v domácích podmínkách. Na očištěnou a mokrou pleť stačí ještě před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu nanést kapičku kolagenového gelu a vklepat.

Přírodní kolagen Inventia® FaceBody a Hair & Nails je určený k výraznému omlazení a k regeneraci pokožky při nadstandardní anti-aging domácí péči i k profesionálnímu ošetření v kosmetických salónech, klinikách plastické chirurgie, estetické a preventivní medicíny, dermatologických a SPA centrech.

V lyofilizované podobě tvoří základní a mimořádně účinnou látku kolagenových kapslí Invita Skin Beauty pro krásnou pleť a pružné tělo a Invita Active na klouby.

 Vyberte si správně

„V poslední době se s kolagenem ‚roztrhl pytel‘ a doslova se přes noc stal módní marketingovou záležitostí. Postupně se ztrácíme v záplavě informací a orientace ve světě kolagenu začíná být velice nepřehledná i pro odborníky, natož pro nás, běžné spotřebitele,“ říká Eva Sojková, zakladatelka kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz. „Přesto stačí opravdu málo – aktivně změnit vlastní postoj k reklamám a sám se ve vlastím zájmu zajímat o zdroj a původ surovin, složení, technologii výroby a certifikáty kvality toho, co jíme i co si dáváme na obličej,“ dodává.

Víte že…

Hydrát přírodního kolagenu Inventia, který je bez parabenů a jiných konzervantů, splňuje nejpřísnější kritéria pro hypoalergenní kosmetiku? Je vhodný i pro velmi citlivou a podrážděnou pokožku. Neobsahuje žádné alergeny ani mikrobiologické nečistoty. Byl testován na přítomnost více než 30 alergenů nejčastěji se vyskytujících v kosmetických přípravcích. Testy byly ve všech případech negativní, a to i v případě 14 nejčastěji používaných konzervačních látek vyskytujících se v nepatrné míře i u některých druhů kosmetiky bez konzervantů. To dokazují náročné testy laboratoří Eurofins Scientific AG ve Švýcarsku.

V dermatologickém výzkumu nezávislé laboratoře ITA-TEST byla sledována skupina 30 osob ve věku 16–81 let, z toho 16 osob zdravých a 14 pacientů kliniky s diagnostikovanými alergickými i nealergickými kožními chorobami (lupénka, bércový vřed, morphea, tvoření lysin, rakovina kůže, růžovka, kožní alergická onemocnění a alergická zánětlivá onemocnění cév).

U všech byla použita metoda proužkových kožních testů Jadassohn-Blocha v Rudzkého modifikaci. Na očištěnou kůži mezi lopatkami se přikládaly proužky filtračního pijáku značky Whatman s hydrátem kolagenu. Testovací proužky se pro vytvoření okluze přikryly folií a připevnily leukoplastí na 48 hodin. Následně byly proužky sejmuty a výsledky zdokumentovány 15 minut po sejmutí, dále po uplynutí 24 a 48 hodin. U nikoho nebyly pozorovány žádné reakce, ani v místě aplikace, ani v odlehlejších místech. To dokazuje, že 3 testované druhy hydrátu přírodního kolagenu Inventia® Face, Body a Hair & Nails nevyvolávají alergické ani toxické a dráždivé reakce. Splňují nejpřísnější kritéria pro hypoalergenní kosmetiku a mohou být používány i jedinci s velmi citlivou pokožkou.

Živý kolagen je tak čistý, jak nejčistší kolagen může být. Pochází z čistého lůna přírody a do posledního písmene naplňuje motto Wellness klubu Nezestarni.cz – zdraví, krása a vitalita v každém věku.založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

CZK | EUR

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.