Vaše příběhy

Home > Vaše příběhy
Milí zákazníci, po přihlášení na svůj účet můžete do této rubriky přidat svoji OSOBNÍ ZKUŠENOST nebo VLASTNÍ PŘÍBĚH k produktům, které jste si prokazatelně u nás zakoupili. Příspěvek uvidí v detailu produktu i ostatní zákazníci, kterým pomůžete při rozhodování. Děkujeme, že naše produkty hodnotíte. :-)

Zajímají vás pravidla zadávání a ověřování klientských recenzí hodnocených produktů.


č.11 Irena
Irena
Rozšířené žilkyDobrý den,vážně uvažuji nad koupí kolagenu,jen mám dva dotazy.Za prvé-je-li vhodný k použití i na pleť s menším množstvím pigmentových skvrnek a rozšířených žilek,opět jde o malé a nenápadné množství kuperózy,má -li i na tyto problémy kolagen pozitivní účinek a za druhé-je-li k použití na obličej vhodná pouze varianta na obličej nebo se dá použít i na tělo?Děkuji za odpověď.Irena.
č.10 Marie
Marie
kolagen

Mám jizvy po akné.Chci jsi koupit Kolagen. Mate někdo skušenosti jak kolagen funguje na jizvy.Děkuji
č.9 Po porodu mi začaly vlasy padat ještě více. Po měsíci užívání kolagenu mi vlasy přestaly vypadávat.
Justová
Kolagen mohu jen doporučitBěhem mého druhého těhotenství jsem měla problémy s nadměrným vypadáváním vlasu a pigmentovými skvrnami.Doufala jsem,že se to po porodu srovná.Žádné léky jsem nebrala a jaterní testy byly v pořádku. Věděla jsem že to jsou běžné těhotenské problémy.Nicméně po porodu mi začaly vlasy padat ještě více.Tak jsem si objednala od Vichy-Dercos pro ženy s Aminexilem. Pravidelně jsem to používala a čekala, kdy se dostaví první výsledky.Bohužel po 6 měsíčním užívání se nic nezměnilo.Tak jsem koukala na internetu na jiné přípravky a objevila jsem živý kolagen.Jelikož jsem měla pigmentové skvrny,tak jsem si řekla že to zkusím.Po měsíci užívání kolagenu mi vlasy přestaly vypadávat. Po dalším měsíci mi ustupovali i pigmentové skvrny.Takže jsem za dva měsíce mého užívání spokojená.Vlasy nevypadávají a krásně rostou o 5 cm.

Opravdu jsem moc ráda,že jsem ten kolagen zkusila.Justová
č.8 Kolagen mi pomohl na ekzém i omládnutí
Jarka
Dobrý den paní Sojková,

už dlouho se chystám napsat něco hezkýho o kolagenu. Byla jsem k tomu všemu co jste mi říkala hodně skeptická. Pro koupi sem se rozhodla po Vašem ujištění, že mi vrátíte peníze, když nebudu spokojená. Dnes sem si objednala face 200 ml. Kolagen mi moc, moc pomohl při ranním vstávání. Pořád sem měla oteklý oči, vlastně víčka, přesně jako jste to popsala Vy na stránkách. Každý ráno si namažu na víčka kolagen a za deset minut jsem OK. V práci mě říkají, že jsem nějak omládla, i manžel si toho všiml a tak mi ho začal brát po holení jak jste mu poradila. Ani nežbrblá, když se ráno holí,protože už ho podrážděná pokožka nepálí. Taky dcera ho využívá, když se vrátí z rande. Její přítel se moc dobře neholí a tak mívala často poškrábaný obličej do červena a moc ji pálil. Teď si ho potře kolagenem a zarudnutí se ztratí. Přestříkala si ho do toho malého dávkovače od Vás aby ho měla u sebe. I moje záděrky u nehtů se dokonale zhojily a i ekzém, který mám z alergie při počítání peněz na poště je zacelený. Už mi ruce nepraskají, doktorka tomu ani nechtěla věřit. A tak Vám opravdu děkuju, protože už to vypadalo, že si budu muset hledat nový místo. Děkuju Vám i za Váš přístup a starostlivost, s tím se už tak často nesetkávám. S úctou Vaše V.I.P. klientka Jarka.
č.7 Nyní už mi vesmírná inteligence potvrdila bezpečnost užívaného kolagenu...
Radana
Dobrý den, paní Evo,

zdravím z Nymburka - hovořily jsme spolu ohledně toho, že nebyl kolagen zcela o.k. Ano, nyní už mi vesmírná inteligence potvrdila bezpečnost užívaného kolagenu...

Mějte pěkné dny

Radana
č.6 Kolagen Face od Inventie je asi převrat v současné době. Chci se ještě líbit, a tak chci něco pro to udělat.
Pavla
Stále jsem se vracela k Vaším stránkám Dobrý den, paní Sojková.

Své řádky začnu popisem jak jsem se dostala až ke kolagenu a také na Vaše webovky. Užíváme s manželem doplněk stravy LKVB 6 (úmyslně píši doplněk, jelikož prapůvodním efektem mělo být hubnutí).

Tento přípravek nám pomalu dochází, a tak jsem se usadila k PC a hodlala jsem objednat další várku.

Jak jsem procházela různé nabídky, poměrně často na mne vykoukla reklama na živý kolagen.

Z původní objednávky LKVB 6 se můj zájem stočil na kolagen a vše okolo něj. Mohu říci, že jsem od minulého týdne přelouskala mnoho stránek a stále se vracela k těm Vašim.

Ba co víc - začala jsem o kolagenu vážně uvažovat. Nezdálo se mi, že je to levná záležitost, ale pokud se na to podívám rozumně, zvláště poté, kdy jsem si přečetla ohlasy, co to umí provádět, pak se od té ceny odpoutám a sleduji jen ten pravý efekt.

Musím přiznat a nejsem jistě sama a Vy si toho jste asi stoprocentně vědoma, že například u Vás jsou změny v obličeji markatní. Porovnám-li Vaši poslední fotku s tou první, tak musím říci a nyní mi promiňte smělost lidově se vyjádřit, že na poslední fotce jste „kočka“ a na té první jsou vidět vrásky a tvář je taková nevyhlazená. obaculovatělá ....Nevím, jak to ještě jinak popsat - prostě stala se u Vás ohromná změna.Chtěla bych dojít také k takové změně, přiznávám upřímně.Je mi stejně jako Vám a byť o sebe dbám, tak jsem došla k závěru, že množství přípravků není to správné, ale chce to třeba jeden, ale který je skutečně unikátní. Tvrdíte, že je tomu tak a nezbývá než věřit a vyzkoušet to. Určitě změna nenastoupí hned, to je jasné. Dovedu počkat, když uvidím malé změny zpočátku.Paní Sojková, doufám, že jsem Vás příliš neunavila svým psaním. Chtěla bych objednat u Vás kolagen Face. Živila jsem se před léty jako letuška a měla jsem možnost i před revolucí kupovat ve světě dobrou kosmetiku, ale kolagen Face od Inventie je asi převrat v současné době. Chci se ještě líbit, a tak chci něco pro to udělat. Vaše nově zaregistrovaná klientka Pavla
č.5 Pomalu se vytraceji cervene zilky, oci me jiz nepali po dlouhem pracovnim dni u pocitace
Pavla Švandová
Kolagen Face a masku mohu jen doporučit

Uzivani kolagenu

Vsem, kteri jeste nejsou rozhodnuti s nakupem kolagenu, mohu zodpovedne rict, ze po mesicnim uzivani se mi podstatne zlepsila plet. Pomalu se vytraceji cervene zilky, oci me jiz nepali po dlouhem pracovnim dni u pocitace a opravdu verim, ze i vrasky se casem zaplni kolagenem. Pouzivam jeste masku 3x tydne. Je to vlastne lifting bez operace. A toto vsechno diky jedne skvele zene pani Eve Sojkove. Diky pani Evo.Hodne zdaru.

Pavla Svandová
č.4 Možná to bude znít jako bych dělala placenou reklamu,ale opravdu to tak není. EKZÉM ZMIZEL.
Grohová Ivana
Dobrý den paní Sojková.

Zrovna nyní jsem si objednala další kolagen Face.

Původně jsem ten první koupila dceři. Jeden den když mne trápil můj zlobivý ekzém jsem zkusila kolagen a večer mne tak už ekzém nezlobil. Natírala jsem si postižená místa ráno a večer nezředěným kolagenem a možná to bude znít jako bych dělala placenou reklamu,ale opravdu to tak není. EKZÉM ZMIZEL.Jsem moc ráda a od té doby, když si vzpomenu, ale alespoň jednou za dva dny,kůži projistotu natřu.

Kolagen jsem začala používat každý den na obličej,krk a dekolt-opravdu se po něm mládne. Je mi 37let není to moc, ale ani moc málo.Mám hektický život a občas docela nervičky v kyblíčku-moc pěkně řečeno,takže jsem začala mít takový nějaký pomuchlaný obličej.No a začala jsem natírat kolagenem a jsem hezčí.Dokonce jsem se začala líbit i mé tchýni,říkala, že je vidět jak se mám s jejím synem dobře a nemusím nic dělat,že čím jsem starší-jenom kvetu.

A to je přece moc hezká pochvala. Grohová Ivana
č.3 Velký posun v léčbě alergie nastal teprve až používáním živého kolagenu Face na obličej
Alena Houžvičková
Dí­ky za kolagen ! Dobrý den, paní Sojková!

Už dlouho se chystám, že Vám musím sdělit mé dojmy z používání kolagenu na obličej. Zakoupila jsem si ho u Vás koncem července letošního roku, protože jsem chtěla zjistit, zda mi pomůže ve vyléčení alergických problémů. Ty spočívaly v tom, že mi otékaly oči, kůže okolo očí i pod bradou byla velice suchá, svěděla a červenala. Tyto problémy se mi opakovaly tak 3x do měsíce a vždy trvaly tak týden. Bylo jen pár dní, kdy se neobjevily. Zkoušela jsem všechno možné, lékař mi napsal léky proti alergii (ty to zmírnily jen částečně, pokožku jsem si mazala balzámem s obsahem včelí mateří kašičky, ten také trochu zmírnil suchost pokožky. Nicméně potíže se opakovaly.Ovšem velký posun v léčbě nastal teprve až používáním živého kolagenu Face na obličej. Přiznám se, že jsem tomu až tak moc nevěřila, doufala jsem alespoň v částečné zmírnění problému. Pravdou je, že od začátku srpna do dnešního dne, mě oči ani jednou neotekly, nesvěděly a pokožka okolo očí i pod bradou je krásně jemná a lepší než dříve. Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně štěstí a pohody.A
č.2 Eva Sojková
Eva Sojková
Překopí­rováno z e-mailů
Vážení klienti, protože zatím na těchto stránkách není fórum, rozhodla jsem se, že do těto knihy budu kopírovat vaše příspěvky a poznatky, kterě mi posíláte na e-mail. Věřím, že toto řešení uvítáte. ES.
č.1 Na živý kolagen mě upozornila dcera, která k Vám chodí do studia a všimla si jak dobře vypadáte.
Jiřina Nagyová
Praktické rady z Vašich stránek mě pomohly.

Milá paní Sojková, již delší dobu se chystám Vám poděkovat za možnost vyzkoušet si živý kolagen.Upozornila mě na něj dcera, která k Vám chodí do studia a všimla si jak dobře vypadáte.Nechala jsem se zlákat a koupila si ho. První měsíc jsem ho používala pouze na oči zprvu jsem nic nepozorovala, ale později se mi zdálo že jemné vrásky mizí a hlubší jsou menší.Našla jsem si na internetu vaše praktické rady a používání kolagenu jsem rozšířila na krk, ruce, celý obličej a zuby.Na zubech jsem viděla výsledky velice brzy jsou bělejší a zdá se mi že se na nich nedrží tolik zubní kámen. Ruce jsou jemnější a vyhlazenější. S kolagenem jsem velmi spokojená, používala jsem dost drahou kosmetiku a výsledky takové nebyly . Nyní používám kosmetiku levnější a raději zbytek peněz odložím na kolagen.Ještě jednou děkuji Nagyová
stránka: 4 5 6 7

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR