Vaše příběhy

Home > Vaše příběhy
Milí zákazníci, po přihlášení na svůj účet můžete do této rubriky přidat svoji OSOBNÍ ZKUŠENOST nebo VLASTNÍ PŘÍBĚH k produktům, které jste si prokazatelně u nás zakoupili. Příspěvek uvidí v detailu produktu i ostatní zákazníci, kterým pomůžete při rozhodování. Děkujeme, že naše produkty hodnotíte. :-)

Zajímají vás pravidla zadávání a ověřování klientských recenzí hodnocených produktů.


č.51 Odpověď - Eva Sojková - I já jsem byla zděšena z informací, které Vám distributorky NUSKIN sdělily.
Eva SOJKOVÁ
Dobrý den - Opravdu nemám ve zvyku mazat příspěvky, stačí si pročíst celou rubriku, ale dnes jsem to musela udělat. Škoda, že nemám kontakt na paní, která psala o návštěvě dvou prezentací galvanické žehličky, jejich průběhu a úrovni výsledku žehlení, které sama absolvovala.Milá paní, i já jsem byla zděšena z informací které Vám distributorky Nuskin sdělily.Kdybych zde tyto informace ponechala, vždy by se našel někdo, kdo by jim uvěřil, nebo vytrhl z kontextu a dále pustil do světa. Každý děláme nějaký byznys, ale jde o to, jak ho děláme. I to byl jeden z důvodů proč jsme ve firmě Nuskin dali se synem výpověď z nejvyšší pozice Diamant. Když budete zažehlovat živý kolagen Face,nezničíte si pleť ani se Vám nerozbije žehlička.Podívejte se na moje stránky, kde píši o tom, co vše jsem podnikla pouze proto, abych byla schopna odpovědět na otázku, jak používat gely ke galvanické žehličce a proč je možno zažehlovat i živý kolagen. Nepíši o tom, že se máte žehlit drahými AgeLoc gely denně. Opravdu stačí první týden 3x a poté 1x týdně, já sama se s nimi žehlím cca 2x za měsíc a každý den si zažehluji kolagen. Před časem jsme byli se synem v USA ve firmě NUSKIN a nikdo nám tam neříkal, že se musí žehlička s gely používat každý den, ani že se s každým žehlením pleť zlepší o 30 %. Víte co by to bylo za zázrak způsobený za tři dny ? Určitě hodný Nobelovy ceny.Denně mi na poradenské centrum volá mnoho žen, které si koupily někde žehličku a neví ani co s ní a nebo zažehlují kdeco a nejsou spokojené. Proto Vám opravdu moc prosím, buďte tak hodná a napište mi kontakt na sebe, ráda bych věděla, kde jste byla na prezentacích. Protože pouze tím, že na tyto distributory upozorníte, budete chránit ostatní ženy a muže od toho, aby se již podobných prezentací v budoucnu nemuseli zúčastňovat a mít tak negativní poznatky jako Vy. A já bych Vám za to byla vděčná - Eva Sojková.
č.50 Říkala, že mám opravdu moooooc zanešenou pleť
Anonym
Vážená paní Sojková!

Sice si nemyslím ,že je nutné mazat negativní příspěvky.Lidé by měli znát i jiné než kladné zkušenosti. Alespoň by se vyvarovali podobných zkušeností jako jsem získala já.

Ráda bych Vás poprosila o Váš názor na tento problém: mým úmyslem bylo zakoupit galvanickou žehličku, protože mě trápí rozšířené póry a jizvy po akné.Ráda bych věděla zda mi tato žehlička může můj problém vyřešit nebo alespoň zmírnit .

Jak jsem Vám psala o slečně , která mě žehlila, tak se jmenuje Andrea a její telefón je 724702304.Nejprve tvrdila, jak výrobek funguje a že každé zlepšení dokumentuje a následně, když se mi pleť zhoršila, tak tvrdila, že se jí také pleť zhoršila a trvalo to asi měsíc.Což je lež.Byl u toho i můj partner a jasně říkala, že se jí pleť jen zlepšovala.

Když jsem jí ráno zoufalá volala, tak mi říkala, že mám opravdu moooooc zanešenou pleť , což je taktéž lež, protože velice dbám na pleť a o zevnějšek.Jak už jsem říkala, tak slečna tvrdila, že pleť se i mi bude pleť jen zhoršovat.Slečna kazí jméno dobré společnosti.Děkuji za odpověď
Odpověď:
Dobrý den vážená paní, děkuji Vám, že jste mi napsala konkrétní infromace a kontakt na toho, kdo Vám při prezentaci prováděl žehlení. 2x jsem Vám psala na Váš e-mail, ze kterého jste mi psala, ale vždy se vrátil, zřejmě máte plnou schránku.Opravdu není dobré, když se kazí dobré jméno firmy NUSKIN, ale je možné, že si paní nevěděla s Vaším problémem rady a nechtěla říci NEVÍM. Já to v souvislosti s galvanickou žehličkou říkám často, protože s ní pracuji pouze jeden rok a stále dáváme ve zkušebních programech dohromady nové a nové poznatky.Minulý týden jsem se vrátila z týdenního pobytu v USA, kde jsem byla na pozvání firmy NUSKIN. Seznámila jsem se kromě galvanické žehličky i s novými gely AceLOC i hormonem stárnutí a dalšími novinkami na které se můžete těšit. Tam jsem se utvrdila v tom, že cesta, kterou se ubírám v našem WELLNESS klubu NEZESTÁRNI.CZ je správná. Snažím se vždy o to, abych své klienty seznamovala s tím, jak věci ve skutečnosti jsou. Ne každému se líbí, že na svých stránkách píši na otázku : zda bych si jako první koupila kolagen nebo žehličku - odpověď - KOLAGEN. Prostě si myslím, že vše má mít svoji posloupnost, i když se v tu chvíli neprojevím jako obchodník. Tím ovšem nechci napsat, že žehličku nepoužívám. Naopak si myslím, že kolagen a žehlička je přímo mateřské spojení. Včera jsem dostala krásný e-mail od paní, která mě požádala o radu. Její odpověď překopíruji, ale bude nad tímto příspěvkem. V její odpovědi, která mě potěšila, sama najdete odpověď na svoji otázku. Zda na Váš problém kolagen nebo žehličku. Protože ne každý si může dovolit jako první žehličku. Jak jsem již psala, ráda Vám zavolám, napíši.

č.49 Účinek po vyžehlení galvanickou žehličkou byl mimořádný
Libuše
Dobrý večer paní Sojková, před několika minutami odjela moje sestra kosmetička domů.Strávily jsme spolu a se žehličkou nesmírně příjemné a plodné odpoledne. Dokonce jsme zaujaly i moji osmnáctiletou dceru.

Účinek po vyžehlení byl mimořádný. Nejen pro ten úžasný pocit, ale hlavně pro okamžitý efekt vizuální - hlavně dekolt.

Dokonce i můj manžel poznal rozdíl!

Chtěla bych žehličku a živý kolagen použít i pro klienty. V kombinaci s vietnamskou reflexní terapií obličeje Dien Cham.Přeji hezký večer, Libuše
č.48 Kolagenové kapsle Invita
Zatloukalová
Dobrý den paní Sojková, díky mojí kamarádce, která užívá kolagen jsem si vyhledala Vaše stránky. Osobně jsem se již rozhodla pro živý kolagen BODY, ale mám na Vás dotaz ohledně maminky. Má již vysoký stupeň atrózy v rameni a kolenním kloubu a dočetla jsem se o tabletách Invita, které bych jí chtěla doporučit. Můžete mi prosím s tabletami poradit, zda jsou pro její potíže tím správným řešením ? Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den.
Odpověď:
Odpověď - Eva Sojková - Kolagenové centrum Wellness klubu Nezestárni.cz - Dobrý den paní Zatloukalová, nové zákony EU nám neumožňují podávat žádné zdravotní tvrzení u doplňků stravy. Podívejte se do této rubriky a přečtěte si některé zkušenosti klientů, případně mě zavolejte na infolinku 775 373 379. Přeji hezký den.

č.47 Celé vánoční svátky jsme se žehlili celá rodina. Já, dcera, manžel, maminka, sestra a babička.
Mirka z Ostravy
Dobrý den paní Sojková, již delší dobu jsem přemýšlela o koupi galvanické žehličky na vrásky. Ale na vánoce bylo vydání a tak jsem si ji nekoupila. O to více jsem měla radosti, když jsem ji našla pod vánočním stromečkem. Manžel mě ji koupil u Vás, protože již od Vás kupuji i kolagen Face, se kterým jsem moc spokojená. Dal mi ji tak jak přišla od Vás. V hezké taštičce a s vánočním přáním. Nakonec to dopadlo tak, že jsme se celé vánoční svátky žehlili celá rodina. Já, dcera, manžel, maminka, sestra a babička. Nejprve jsem se žehlení bála, že to nebudu umět, ale podle Vašeho návodu a DVD to byla opravdu hračka. Jen jsem litovala, že jsme nenafotili výsledky. Druhý den k nám ještě přišla sousedka s manželem a když jsem je vyžehlila, tak ani nechtěli věřit. No prostě, máte v nás stálé zákazníky a jsem ráda, že jsem se u Vás mohla zaregistrovat a koupit žehličku pro dceru a pro kamarádku za nákupní cenu. Tento týden jsem vyzkoušela nové gely a rozdíl jsem poznala hned na první použití.

Děkuji Vám za Vaše rady, starostlivost a informace, které stále posíláte.
č.46 To byl docela šok. Žehlička na vrásky na jedno použití!
Petra
Děkuji za slevu

Koupila jsem si galvanickou žehličku na vrásky od jednoho distributora Nuskin. Potom mi došly gely a já jsem je chtěla od něj znovu poslat. Řekla jsem mu, že bych si od něj chtěla již nakupovat gely se slevou, ale on mi řekl, že by prodělal kalhoty a zavěsil. To byl docela šok. Žehlička na vrásky na jedno použití! Potom mi kamarádka řekla, že si od Vás kupuje kolagen face a že jste ji řekla i o možnosti nakupovat si gely k žehličce u Vás se slevou. A tak jsem se dostala na Vás. Udělala jsem vše jak jste mi poradila a jsem ráda, že jsou gely levnější a ještě si k nim mohu zažehlovat živý kolagen. Tak se k Vám budu určitě vracet a hlavně Vás doporučovat.
č.45 Žehlit se nestíhám, ale u Vašeho živého kolagenu zůstanu.
Petra
Dobrý den paní Sojková,

tak to dopadlo se žehličkou na vrásky jak jsem čekala. Prostě na žehlení obličeje nemám čas a tak jsem ji zabalila jako dárek pro svoji maminku k vánocům. Fakt je, že jsem se žehlením byla spokojená, ale u Vašeho živého kolagenu zůstanu. Používám ho 6 týdnů a to co se stalo s mojí pletí, to je maličký zázrak. Krásně se mi zatáhly póry, mam napnutou pleť, vějířky pod očima jsou jen neznatelné a moc mi pomohla Vaše rada mít kolagen u kartáčku na zuby a denně ho ráno a večer používat po umytí hned na vlhkou pokožku a pak si vyčistit zuby, dát kapičku kolagenu na kartáček, vyčistit si s ním zuby. Dásně se mi krásně zatáhly a již nekrvácí. Také mě pomohl na ruce, jsou pomalu jako dětská prdýlka.Určitě ho koupím mamince ještě k žehličce a dám Vám vědět, jak bude spokojená. Je v důchodu a tak bude mít čas i na žehlení.
č.44 Pleť po vyžehlení dýchá, převisy kůže kolem lícních kostí se naprosto zredukovaly a i stav celého obličeje.
Radana
Byla jsem velice příjemně překvapená. Milá paní Sojková, psala jsem Vám, že Vám napíši, až po týdnu od odzkoušení galvanické žehličky, ale musím Vám napsat už dnes.

Žehlička mi byla doručena hned druhý den, ode dne objednání, což je naprosto skvěle. Nejenom, že žehlička byla krásně zabalená, ale i se spoustou materiálů, slev, postupů práce, zkušeností, CD- ze kterého i amatér, v mém podání - pochopí postup práce:-)

Už při otevření balíčku jsem byla velice příjemně překvapená, vysokou úrovní zaslaného zboží.

CD jsem shlédla a po sléze začala testovat žehličku, která funguje naprosto bezchybně a můžu jen dodat, že s lepším výsledkem díky Vašemu postupu práce než u paní, která mi obličej žehlila, ale jinak o tom nic nevěděla a ani žádné jiné materiály mi nenabídla.

Abych to zkrátila.. Po sléze jsem začala žehlit maminku, které už v jejím věku, jen tak, nikdo nic nenakuká o zázračné žehličce..

Maminka, se s lehkým úsměvem na rtech oddávala mému žehlení s tím, že když nic jiného, tak alespoň dobrá masáž v pohodě, doma, u televize a sem-tam vždy jen dodala, že už z ní mladici neudělám, ale že je to moc příjemné.. Po celkovém dokončení žehlení, jsem ji ještě na partie mimo očí dala živý kolagen body, který je také úžasný a to celé jsem na závěr překryla hydratačním krémem.

Mami, pak přišla před zrcadlo a tak, jak tomu do té doby nevěřila, tak už velice rychle začala a okomentovala to tak, že se cítí naprosto úžasně, její pleť po vyžehlení dýchá, převisy kůže kolem lícních kostí se naprosto zredukovaly a i stav celého obličeje a to po jednom žehlení.

Bomba!

Druhý den ráno, po vzbuzení řekla, že se málem nepoznala v zrcadle..Zase Vám podám informace, jak pokračujeme.

Zdraví Vás Radana :-)
č.43 Kosmetický veletrh Unie kosmetiček
Anna Menzelová
UNIE KOSMETIČEK

Dovolte mi za celý řídící výbor Unie kosmetiček a hlavně za moji osobu Vám co nejsrdečněji poděkovat za příjemně strávené dva dny na sklonku minulého týdne v Pardubicích. Kosmetický veletrh určený především pro odborníky pracující v oblasti kosmetiky splnil své hlavní poslání : potkat se, obchodovat, něčemu se přiučit a komunikovat spolu.

I přes velký boom kosmetických výstav v posledních letech na malém českém trhu je výborné, že jste si našli čas se našeho kosmetického veletrhu zúčastnit a proto věřím, že Vám přinesl příjemné a užitečné kontakty a že se můžeme potkat na našem jubilejním kosmetickém veletrhu příští rok, na který já osobně se moc těším.

Přeji všem mnoho pracovních a osobních úspěchů,Anna Menzelová Unie kosmetiček.
č.42 Ani jste nemusela mluvit a hned jsem věděla, že Váš živý kolagen funguje.
Věra Smetanová
Dobrý den paní Sojková, byla jsem na Vás zvědavá a tak jsem se byla podívat na Unii kosmetiček. Já totiž moc nedám na fotografie a ty Vaše na internetu mě připadali hodně upravené. Také jsem chtěla vědět, jestli budete tak příjemná, jak jsem se dočetla v této rubrice. Opravdu jsem tak dlouhé cesty nelitovala. Jsem opravdu ráda, že jsem se s Vámi mohla seznámit. Jsem kosmetička a tak umím posoudit, jak vypadá pleť ženy Vašeho věku a poznám i každou plastiku. Ani jste nemusela mluvit a hned jsem věděla, že Váš živý kolagen funguje. Hlavně když jsem viděla Vaše ruce a dekolt. Žehličku jsem si před měsícem koupila u konkurence, ale nikdo mě k tomu nic neřekl. Ale s tím jsem se již nějak popasovala a ráda ji používám. Včera a dnes jsem si zkoušela žehlit ruce a dekolt s kolagenem Body na dvě palmičky a za tak krátkou dobu to je veliký rozdíl. Dekolt se vyhladil a zpevnil. Také jsem na Vaši radu zkoušela na podbradek dát gel na celulitidu a vlnitý nástavec a je to také vidět. Jsem ráda, protože gely k žehličce si nechám pouze na obličej. Už se těším na to, jak si o víkend udělám kolagenovou kůru na omlazení. A určitě dám vědět. Věra.
č.41 Originální kolagen od Inventie je opravdu takový malý zázrak, kterému jsem zprvu vůbec nechtěla věřit.
Eva Sojková
Opravdu mi to nedá

Milí návštěvníci těchto stránek, opravdu mi to nedá a já se s Vámi musím podělit o krásný e-mail, který jsem dostala a tak ho překopíruji v plném znění, jen jméno klientky vynechám.........

Dobrý den milá paní Evo,

byla jsem velice mile překvapená, když jsem zjistila, že na mě v balíčku čeká kolagen BODY jsem Vám za něj samozřejmě moc a moc vděčná, protože ho můžu vyzkoušet na víc věcí.

Nechtěla jsem Vám psát než ho použiji...abych mohla reagovat i na jeho účinky. Takže jsem ho aplikovala na vlasy, na pokožku hlavy a pak jsem ho i vetřela do konečků vlasů (i když jste v návodu psali, že se má používat pouze na pokožku hlavy). Důkaz se dostavil brzy...šli jsme na večeři s přítelem, a ten se mě zeptal, jestli jsem náhodou nebyla u kadeřníka a jestli nemám novou barvu, že jsem úplně jiná takže takovou změnu po prvním použití jsem vážně nečekala, musím upřímně říct, že si připadám, jako bych měla na hlavě úplně cizí vlasy, úplně nové, a hlavně tak krásné, jako nikdy předtím. Myslím, že se ze mě stala Vaše stálá klientka, a budu všude kolem sebe rozdávat samou chválu na Váš živý kolagen včetně doporučení. Originální kolagen od Inventie je opravdu takový malý zázrak, kterému jsem zprvu vůbec nechtěla věřit. Bohužel musím říci, že kolagen mizí z lahvičky vysokým tempem, takže to vypadá na další brzkou objednávkou...

Přeji Vám hezký zbytek dne a doufám, že Váš syn je už v pořádku. Těším se na další obchodní spolupráci s Vámi .............
č.40 Přednášku o živém kolagenu a žehličce na vrásky navštívila jedna známá osobnost z divadla Semafor.
Jana
Milé čtenářky, byla jsem v sobotu v Příbrami na přednášce o živém kolagenu a galvanické žehličce na vrásky. Šok byl, když tam přišla i jedna známá osobnost z divadla Semafor. Nikdo z nás tomu ani nechtěl věřit. Přišla tiše, nenápadně, nikam se netlačila. Nakonec si nechala vyžehlit polovinu obličeje a druhou si již za asistence kosmetičky paní Sojkové vyžehlila sama. Výsledek přesvědčil každého. Tato úžasná, příjemná a skromná dáma byla velmi spokojená a hned na místě si žehličku na koupila a tiše odešla. Všichni, jsme museli po jejím odchodu paní Sojkové slíbit, že nebudeme NIKDE veřejně mluvit ani psát o tom kdo to byl. Nechtěla si dělat lacinou reklamu a chtěla chránit soukromí této osobnosti. Docela jsem se tomu divila, protože pro Vás paní Sojková by to byla skvělá reklama. Ale když jsem si teď přečetla diskuse hlupáků na internetu, tak se Vám už nedivím.

Já jsem sama před lety nechtěla mobil a když jsem ho dostala na vánoce, vynadala jsem manželovi. Teď telefonuji i ve vaně.Žehličku na vrásky jsem taky nechtěla, ale manžel mě opět neposlechl a koupil mě ji k narozeninám.......a já Ti Péťo děkuji.
č.39 Magazín AHA - Prodej žehličky na vrásky přes internet je neseriózní a nebezpečný a omlazování je operace a složitá věc - říká plastický chirurg
Věra Horská
Paní Sojková, nedá mi to, abych nenapsala. Četla jsem ve starším magazínu AHA, kde se psalo o Vašem klubu NEZESTÁRNI.CZ, že jeden plastických chirurg k Vám poslal paní Nohavovou pro galvanickou žehličku na vrásky a druhý plastický chirurg tam píše, že prodej přes internet je neseriózní a nebezpečný a omlazování je operace a složitá věc, která prostě potřebuje odborníka. Vůbec jsem to nepochopila. Při žehlení vrásek doma i u kosmetičky se přece nejedná o operaci. Žehličku doma mám, nepálí, jen vyčistí pokožku a vyhladí vrásky a krásně mě promasíruje obličej galvanický proudem. Mám s ní úžasný pocit čistoty. A není prodej přes internet u každého stejný. Stačí pročíst tuto rubriku. Nikdo přes internet není pro Vás anonymní, vím, že i mě voláte, ptáte se. Nevzdávejte se, děláte dobrou věc a nenechte se nikým odradit. Jestli už někdo zažil, že mu do studia lezou dealeři na nabízejí žehličku jako byznys a jsou neodbytní jako Jehovisti, ví o čem je řeč.
č.38 Ráno si dávám kolagen na obličej a na oční víčka je vypadám o 100 % lépe.
Gina Koleva
Jsem členkou klubu nezestárni a již druhý rok používám kolagen. Jsem ráda, že je bez parabenů, protože mi pomohl na jizvičky po akné a celkově se mi zlepšila pleť. Vyčetla jsem v diskusích, že ho můžu používat na krvácející dásně a za 3 dny jsem měla pokoj. Musím říct, že jsem ráda, že jsem ho objevila, protože ráno si dávám kolagen na obličej a na oční víčka je vypadám o 100 % lépe. Žádná nateklá víčka a ještě jsem se zbavila velké části vrásek. Hlavně na rtech, kde se mi již rozpíjela rtěnka. Přemýšlím o žehličce na vrásky na křeččí tváře, které by se měli zpevnit a hlavně na podbradek. Tak počkám co na to Ježíšek.
č.37 Já bych si určitě jako první koupila kolagen ......´´ to by nikdy dobrá obchodnice neudělala.
Jana Málecká
Paní Sojková, vzpomínám si, když jste s kolagenem začínala a do každého studia ho nabízela zdarma na vyzkoušení. Já sama jsem Vám napsala nepěkný e-mail. Od té doby uteklo hodně vody a já beru vše co jsem napsala zpět. Udělala jste maximum proto, aby se o kolagenu vědělo. A co je hlavní, zachovala jste si tvář. Píšete skutečně jak to je s ním, bez příkras. Holá pravda. A nyní jste mi dostala, když jsem se Vás za jednu svoji klientku, která si chtěla koupit galvanickou žehličku ptala, zda si koupit jako první kolagen nebo žehličku na vrásky. Šokovala mě Vaše odpověď : "Já bych si určitě jako první koupila kolagen ......" to by nikdy dobrá obchodnice neudělala. Pro mě ale jste. Fandím Vám a přeji brzké uzdravení, Vám i synovi po bouračce. Škoda, že jste nebyla na Beauty, hodně lidí Vás tam hledalo. Tak snad na Unii kosmetiček. Jana
č.36 Bez žehličky na vrásky nedám ani ránu
Markéta Janovská
Vážená a milá paní Sojková, moc bych Vám chtěla poděkovat. Všechny Vaše rady a starostlivé telefonáty mě vždy potěší. To se často nevidí, aby se ještě prodejce dál zajímal,jak je člověk spokojený, když si u něj někdo koupil žehličku a snažil se poradit. Vždycky mi odpovíte na moje otázky s takovým nevšedním nadšením, že bych Vás poslouchala celý den. A kolik dodáte energie a naděje. Jsem ráda, že tu pro nás jste a budu Vás doporučovat všem svým známým. Jen člověk, který prošel takovou duševní bolestí jako Vy, se dokáže tak rozdávat.
č.35 Nic si z toho nedělejte, hlupáky a závistivce nikdy nepředěláte. Jsem šťastná, že se mi velmi zlepšil atopický ekzém, kterým trpím již 17 let.
Marie Koláčková
Paní Sojková žehličku mám asi 24 dní a už musím napsat. Tak krásnou pleť jsem neměla ani v mládí. Je mi 51 let a děkuji bohu, že mě ji poslal Vaším prostřednictvím. Jsem ráda, že jsem se s Vámi mohla setkat. Protože teď mám dvě kamarádky.Jednu tu malou doma - tím míním žehličku a potom Vás. Děkuji za všechny informace, které mi předáváte i za kontakt na horkou kosmetickou linku k žehličce. Paní Chovanová vždy ochotně poradí. Jsem šťastná, že se mi velmi zlepšil atopický ekzém, kterým trpím již 17 let. Vše jsem dělala podle Vaší rady, nejdříve galvanické gely a pak koncentráty živého nejčistějšího kolagenu dle Vašeho návodu. Dokonce jsem se již letos po létech koupala v chlorovaném bazénu a nic. Žádná reakce. Když někdy čtu na internetu ty nechutné diskuse o kolagenu a žehličce, tak je mi za Vás smutno. Vím co všechno děláte proto, aby byly všude korektní informace, ale nic si z toho nedělejte, hlupáky a závistivce nikdy nepředěláte.
č.34 Přáníčko ji vehnalo do očí slzy dojetí a musím se přiznat, že jsem tvrďák, ale i mě.
Petr Malátný - Luhačovice
Nesnáším multilévl, jejich cílenou reklamu a hlavně ženské tlachání. A najednou jsem doma neměl pokoj, protože manželka mě stále otravovala, že si chce koupit nějakou stupidní žehličku na vrásky. Na internetu jsem zjistil, že to je Galvanic Spa, že se prodává v MLM s americkým tleskáním. Tak jsem to rezolutně zamítl, ale znáte to. Manželčiny 48 narozeniny se blížily a její tlak narůstal. Tak jsem se podíval na internet a vybalila se na mě hora webovek. Na pár jsem zavolal a hned mi někde nutily byznys. Někde zase nevěděly jak to pořádně funguje, jen že se k nim musím vracet pro gely. Řekl jsem si konec, tak tohle fakt ne, to raději manželce zaplatím plastiku. A tak jsem zadal do vyhledávače plastiku a nějak jsem se dostal na tyhle stránky přes kliniku Esthé. A ona žehlička. Prý omládni s klubem nezestárni. Tak jsem znechuceně ještě jednou zavolal a nechtěl jsem věřit svým uším. Paní Sojková, tolik zájmu o někoho koho neznáte. I možnost zapůjčení žehličky a nabídka k vrácení, když nebude manželka spokojená. I technické informace doplněné o kosmetické účinky. A hlavně jsem poznal, že ani Vám se nelíbí, že se žehlička prodává v MLM, ale že se snažíte o to, aby každý měl od Vás ty nejlepší informace a rád se k Vám vracel. Manželka je se žehličkou moc spokojená, omládla za týden tak, že jsem se začal taky žehlit, protože mi je 61 a asi bych měl se sebou něco dělat, aby neutekla za mladším. Moc Vám děkuji. Balíček přišel přesně v den narozenin, ale dala jste si práci i s dárkovým zabalením. Přáníčko, které jste přibalila ji vehnalo do očí slzy dojetí a musím se přiznat, že jsem tvrďák, ale i mě. I přesto, že jste na druhém konci republiky, jsem rád, že se o moji manželku i telefonicky dále zajímáte a že jí v její těžké nemoci pomáháte nejen radou i povzbuzením a předáním pozitivní energie.
č.33 Poděkování
Jana Holler
Paní Sojková, už se delší dobu chystám na to, abych Vám poděkovala. Měla jsem strach si žehličku koupit a tak jsem byla ráda, že jste mě umožnila nákup na splátky.Galvanická žehlička mě opravdu pomohla na moje letité otoky v obličeji a ještě se mi podařilo zhruba po týdnu odstranit podbradek. Denně si zažehluji i živý kolagen a připadám si po žehlení s gely tak čistá, opravdu je cítit, že se zprůchodní póry. Teď po třech týdnech jsem opravdu omládla. Cením si Vašich rad, Vašich telefonátů, Vašeho individuálního přístupu a poctivosti a laskavosti. To se v dnešní době už nevidí. Děkuji.
č.32 Živý kolagen pomohl mě i mému ´´nevěřícímu´´ manželovi
Heřmánkovi
Milá paní Sojková, chtěla bych Vám poděkovat za podrobné vysvětlení a doporučení Vámi nabízených produktů. Je mi 50 let, manželovi 63 let a je invalidní důchodce. Nejdříve jsem zakoupila kolagen Face pro sebe a mám s ním po půlročním užívání tyto příznivé zkušenosti:1) Pleť na obličeji, krku a dekoltu se velice zlepšila, vrásky jsou viditelně jemnější, proto jsem časem přidala i mycí gel, oční a noční krém z řady Invita a jsem i s touto kosmetikou velice spokojena.2) Přestalo mne trápit pálení očí a nateklá oční víčka3) Zmizelo krvácení dásní4) Několik let jsem se marně snažila i s pomocí pedikérky zacelit prasklinu na pravé patě. Teprve po potírání kolagenem se podařilo prasklinu uzavřít, za což jsem velice vděčná5) Používám ho také např. po holení v podpaží a tím zamezuji svědění a podráždění pokožky, které mne předtím také trápilo, nemluvě o píchancích od hmyzu - přestává svědění a rychle se zahojíPo těchto zkušenostech jsem zakoupila ještě tablety Invita pro sebe na celý rok. Můj muž na tyto věci moc nevěřil přestože jsem mu potírala záda a také lokty, které měl jako struhadlo a pak krásně hebké. No a když jsem si šla v sobotu po obědě vzít svou první dávku Invity, povídá ať mu taky namíchám tu trávu, že to zkusí. Má velké pohybové problémy s kolenama a páteří. Právě proto chodíme na pravidelné procházky, ale rovinky, do kopců nebo schodů to manželovi moc nešlo. Po třetí dávce Invity mě překvapil s tím, že půjdeme na výlet do kopce Vrkoč v Ústí n.L. Vyšlapali jsme pro něho tento dost náročný kopec až nahoru na překrásnou vyhlídku do údolí Labe. Pro oba to byl moc krásný výlet a neskutečný zážitek za který bychom Vám chtěli ještě jednou poděkovat. Mějte se moc krásně a přejeme Vám mnoho dalších úspěchů ve Vaší práci i osobním životě. Heřmánkovi

č.31 Všechny ty otoky pod očima, ovislé podbradky, rýhy na čele, krku, kolem nosů a úst, celulitida, to všechno je už po prvním žehlení neskutečně menší a pleť je krásně čistá, prozářená a vypnutá.
Ruth Kantorová - kosmetička
Nevěřím na zázraky. Kosmetičku dělám už vice než 12 let a jsem za tu dobu zvyklá na bombastické reklamy, které se v kosmetickém průmyslu objevují. Když jsem poprvé uslyšela o mimořádných účincích Galvanic Spa II na pleť, tak jsem v tom zase viděla reklamní triky a nevěnovala tomu větší pozornost. Po nějakém čase mi volala paní Sojková a bez nějakého dlouhého vysvětlování mi řekla, že mi poslala zdarma "žehličku na vrásky" Galvanic Spa II od Nuskinu, ať si vyzkouším na sobě mimořádně skvělé účinky na pleť. Dnes mám „žehličku“ dva měsíce a pořád mě překvapuje svými viditelnými účinky.Nejsem z těch, kteří kvůli prodejním účelům používají v nabízení produktů reklamní superlativy. Dříve než některý kosmetický produkt začnu nabízet svým klientkám, musím být sama vnitřně stoprocentně přesvědčená o jeho kvalitách. Přesně tak jsem postupovala i s Natural Collagenem od Inventie. U Galvanicu Spa II je to o to jednodušší, že výsledky jsou viditelné už po první desetiminutové aplikaci. Vím, zní to neuvěřitelně a vůbec se Vám nedivím, protože mě to znělo neuvěřitelně také, ale je to skutečnost.Na tváři jsou rozdíly před a po aplikaci viditelné o to líp, že se Galvanicem „nežehlí“ celá tvář najednou, ale postupně - levá část a pak pravá. Rozdíly jsou v mnohých případech neskutečné. Všechny ty otoky pod očima, ovislé podbradky, rýhy na čele, krku, kolem nosů a úst, celulitida, to všechno je už po prvním žehlení neskutečně menší a pleť je krásně čistá, prozářená a vypnutá. Na mé tváři je už vidět ale i na omak cítit, jak je pleť pevná a pružná. Naprosto úžasné.Vím, zase superlativy, ale nemohu si pomoct, Galvanic Spa II je prostě skvělý výrobek s vynikajícími účinky na pleť. Chce to prostě vidět, nebo ještě lépe sama na sobě poznat. Ruth Kantorová - Frýdek Místek - nejsem prodejce Nuskin

č.30 Hned po prvním žehlení jsem měla opravdu štíhlejší obličej a nebyla jsem tak odulá jako každý den.
Petra
Poděkování za trpělivost

Dobrý večer paní Sojková, musím se přidat k těm,kteří psali přede mnou. Viděla jsem Vaše DVD prostě to jinak nešlo, žehličku jsem si musela objednat. Bála jsem se, že s ní nebudu umět zacházet, ale šlo to podle Vašeho návodu lehce. Jen jsem měla problém s tím sundat nástavec, ale po Vaší radě to šlo jak hračka. Hned po prvním žehlení jsem měla opravdu štíhlejší obličej a nebyla jsem tak odulá jako každý den. Na Vaší radu jsem použila na tu moji visací dvojitou bradu gel na celulitidu a kolagen fakt je to bomba.Již se žehlím tři týdny, obličej mi už tak nepadá dolů a každý kdo mě zná se ptá, co jsem se sebou dělala, že mám tak vyhlazenou pokožku a že jsem nějak zhubla V OBLIČEJI. A já jim odpovídám - používám kolagen od paní Sojkové a žehlím se. Někdo si myslí, že jsem blázen, ale potom jim řeknu o Vašich stránkách Nezestárni.cz a tak doufám, že budete mít další nové spokojené zákaznice. Moc děkuji za všechny rady, jak telefonické, tak i emailové a hlavně za trpělivost, kterou s námi všemi antitalenty na techniku máte. Také jsem ráda, že Váš e-shop není pro mě anonymní a nejsem jen číslo objednávky, ale že jsem našla dobrou kamarádku na radu a občas na vylití srdíčka. Petra
č.29 Jistě zůstanu vaší zákaznicí.
Pavla
Dobrý den paní Sojková, mám skvělé účinky s vaší maskou. Po žehličce mám krásnou zdravou pleť a po kolagenu a masce skvěle pevnou. Moc vás zdravím a děkuji. Jistě zůstanu vaší zákaznicí. Pavla
č.28 Neumím na žehličce vyměnit nástavce
Jarka
Neumím na žehličce vyměnit nástavce

Dobrý večer paní Sojková, koupila jsem si galvanickou žehličku Galvanic a jsem moc spokojená. Žehlí se se mnou manžel a za týden se zbavil kruhů pod očima. Moc mu pomohl ten krém co jste nám doporučila. Ale, asi nejsem technický typ. Chtěla jsem si gelem na podbradek dělat přes víkend bradu a krk, ale nejde mi sundat ten nástavec, abych si ho vyměnila. Manžel to zkoušel i kleščtičkami, ale nejde to. Tak nevím co s tím máme dělat. Jarka z Frýdku.
Odpověď:
Jsem ráda, že je vše již vyřešeno -:)č.27 Poděkování. Spolupráce s vámi je nevšední a úžasná.
Fikarová Pavlina
Vážená paní Sojková, chtěla jsem vám poděkovat za trpělivost se kterou jste mi odpovídala na mé otázky. Spolupráce s vámi je nevšední a úžasná. Nemám pocit anonymního nakupování přes internet. Pavla z Ústí nad Labem
č.26 Zkušenost se žehličkou na vrásky a s živým kolagnem
Pavla
Vážená paní Sojková, hned v pátek jsem si vyzvedla žehličku a vyžehlila se zatím jen jednou. Výsledek mě naprosto překvapil, vypadala jsem opravdu svěže a mladistvěji. Mám problémy s očima, pálení, zarudlé. oteklé. Natírala jsem si je o víkendu vaším kolagenem a výsledek opět neuvěřitelný. Asi před 2 roky jsem si koupila collagen Beauty, ale byl jiný než tento od Inventie. Nevím čím to je, nerozumím tomu, ale už jsem si ho nikdy nekoupila. Jsem rozhodnutá, že až mi dojdou krémy, koupím si vaše s colagenem. Jsem naprosto spokojená a velmi vám za to děkuji. Pavla
č.25 Galvanická žehlička na vrásky se mnou udělala zázrak
Markéta
Jsem veskrze nedůvěřivý člověk a tak jsem na nějakému žehlení vrásek nechtěla věřit. A tak mi paní Sojková řekla,abych přišla do studia, že mi žehličku půjčí a mohu se žehlit ve studiu v koupelně. Šla jsem do koupelny plna obav, že to nebudu umět, ale použití by zvládlo i malé dítě. Žehlila jsem se dvěma gely asi deset minut a výsledek byl takový, že jsem si žehličku objednala na dvě splátky. O víkend jsem žehlila celou rodinu a nikdo nechtěl věřit tomu, co dokáže. Jsem moc spokojená a rozhodla jsem se, že využuji možnosti nákupu 3+1 žehličku zdarma a tak každý den doma dělám pro kamarádky žehlící dýchánek, aby si ji také koupili. Nakonec to dopadne tak, že budu mít určitě zadarmo dvě žehličky. Ještě mi chybí jedna objednávka žehličky, tak kdyby se někdo chtěl připojit - budu ráda. Manžel to na mě tak poznal, pořád se na mě díval a pak mi řekl - ty holčičko moje přežehlená, to abych taky se sebou začal něco dělat, abych vedle tebe nevypadal jako dědeček.
č.24 Pro radost se žehlím a žehlím i sousedku a manžela žehlím
Romanová
Musím se jen připojit. Také jsem s kolagenem maximálně spokojená ale i s kolagenovou kosmetikou. Již kolagen používám skoro rok. Teď v sobotu jsem byla na Mezinárodním veletrhu Beauty na prezentaci žehličky na vrásky u Vašeho stánku a jak víte prostě jsem neodolala. Celý týden se doma žehlím - a musím Vám paní Sojková moc poděkovat. Opravdu obličej jak říkáte - jako dětská prdýlka. Jsem šťastná jako malá holka. Jenom jste mi trošku zkazila radost, když jste mi tam změřila procento podkožního tuku a dala mi zdravotní vysvědčení, kde stálo OBÉZNÍ. No je to tak, jen napsané na papíře to vypadá příšerně. Tak jsem si vzala k srdci Vaši radu u budu pít nad 2 litry denně. Je to fuška, a tak piji pro zdraví, pro krásu a pro radost se žehlím a žehlím i sousedku a manžela žehlím a vůbec mu to nevadí a má radost, že už nemá kruhy pod očima jako švihadlo. A 19. 3. se Vám oba přijedeme ukázat a přijedeme i s mojí tchýní, její kosmetičkou a mojí kamarádkou. Už se na Vás těšíme. Markéta Romanová
č.23 Eva Sojková -Poděkování pro paní Irenku i Markétu- VÍTEJTE DO SVĚTA TVRDÉHO BYZNYSU
Eva Sojková
Jsem opravdu ráda, že jste obě dvě spokojeny. Vaše krásné poznatky, které se nestydíte napsat do této rubriky mě dávají sílu dál předávat své nadšení a radost z nově objevených výrobků. Stále hledám výrobky, které pomáhají dnešní unavené ženě (ale i mužům) i při obrovském vypětí a absolutním nedostatku času na sebe - vypadat dobře, a to vše zvládat při pravidelné péči cca za 15 minut denně. Nadšení je krásná věc a někdy se člověk dostane do víru překovávání nástrah, o kterých nikdy neměl ani nejmenší tušení. O tom svědčí nejen hackeři, ale i poslední vizitka, kterou jsem těsně před Beauty dostala - VÍTEJTE DO SVĚTA TVRDÉHO BYZNYSU. Děkuji nechci - tento svět mě nezajímá a opravdu to není moje parketa. Ráda bych své klienty, kteří mě důvěřují, pozvala do jiného světa, do bezplatného klubu NEZESTÁRNI.CZ . Členem se stává každý náš zákazník, který si u nás koupil jediný výrobek a již má automaticky nárok na nákupy s VIP slevou na našich současných i budoucích portálech. O všech dalších službách a výhodách Vás budu pravidelně informovat. Děkuji všem za Vaši přízeň a určitě Vás nezklamu. Eva
č.22 Zaznamenala jsem ohromující věc-moje otoky pod očima,které mi deformovaly tvář a na které nic nezabíralo,byly a jsou pryč
Irena
Živý kolagen Face mám několik dní a zaznamenala jsem hned po prvním použití ohromující věc-moje otoky pod očima,které mi deformovaly tvář a na které nic nezabíralo,byly a jsou pryč,další velmi potěšující věcí je zhojení drobné ranky na tváři po chirurgickém zákroku,která se 14 dní otevírala stále znova.Psala jsem níže,že trpím pigmentacemi a kuperózou a doufám,že i na tyto problémy bude mít kolagen pozitivní účinky.Na každou aplikaci se těším,pleť je krásně napnutá a jakoby oživená.Dále musím ocenit příjemné telefonické jednání,rychlou dodávku a kommpletní materiály,které byly přiloženy.Ani pro mne není cena nízká,naopak,musím na další lahvičku šetřit,ale k jinému kolagenu za nižší cenu důvěru nemám,nechci hanět,co jsem nevyzkoušela,ale dobrou zkušenost mám s tímto kolagenem a jiný zkoušet nebudu.Srdečně zdravím a jsem moc ráda,že jsem tyhle stránky našla. Irena
č.21 Eva Sojková -Odpověď pro Frederikboy.
Vážený pane, tato rubrika se jmenuje VAŠE PŘIBĚHY – a je o osobní zkušenosti s tímto konkrétním kolagenem. Na DISKUSI tu mám diskusní fórum.Tam pište své připomínky. Také mě můžete napsat na e-mail. Ale to Vy neuděláte, protože potřebujete dělat reklamu výrobku, - jak píšete, se kterým jste objel pár firem a zjistil, že kolagen se vyrábí pořád stejně a jednotvárně. Také píšete, že oba polské kolageny jsou stejné, pouze jsou přebaleny do jiných krabiček. Rovněž píšete, že nevíte, jaký náš kolagen je, ale víte, že ten Váš se vyrábí velmi lehko a snadně. A v tom to právě je. Kolagen z dobytčích kůží se již vyrábí u nás více než 15 let. A v Polsku v jedné laboratoři zaměnili dobytčí kůže a 14 let pracovali vědci na kolagenu z ryb, který se nebude pouze dodávat do těla, ale následně bude podporovat tvorbu vlastního kolagenu. Když byli téměř u konce, měli oba vědci tak rozdílné názory na dokončení, že se jako dospívající děti pocházející z jedné kolébky rozešly a každý se vydal dál svoji cestou. A ta cesta byla na tolik rozdílná, že tyto kolageny nemohou být stejné. Výroba živého kolagenu je velmi nákladná. Nyní i nová technologie, kdy je hydrát živého, biologicky aktivního kolagenu (ne levný hydrolyzát)oproštěn od všech konzervantů a parabenů. Také píšete, že kolagen prodávají za 450,- Kč a to dokonce 200 ml a ještě je při nákupu dvou ks poštovné zdarma. Já rovněž posílám kolagen na Slovensko a vím, že pouze za poštovné platím 250,- Kč a více, podle hmotnosti balíčku. Dívala jsem se na Vámi zmíněný kolagen za 450,- Kč - není v lahvičce o velikosti 200 ml. jak píšete, ale 25 ml. To je velký rozdíl.Víte, ale o ceně a množství to opravdu není. Nechci svoji práci znehodnotit tím, že se tu budu chovat jako handlíř na trhu, ani nechci kritizovat něco jenom proto, že to děláte i Vy. Pokud máte ještě něco na srdci, prosím buďte laskavý a napište mi na e-mail v kontaktu na těchto stránkách, případně navštivte moje studio, ráda si s Vámi o kolagenu vyměním zkušenosti.
č.20 Frederikboy
20. Frederikboy
ColagenNo nevim jak tento kolagen ale ten co se vyrabi z vedlesi republiky je take dost kvalitni. A take vim ze colagen na vyrobu je opravdu dost levny ziskavase velmi snadno a velmi levne . Donedavna prodavali prirodni kolagen v lekarne za 120Kc a byl dost kvalitni nebyl sice prehnanych krabickach . Prodaval se se skvele konkurence jako je znackova kosmetika kde se plati za znacku znicila tenhle vyrobek ,Ktery znehodnotili jeho ucinek Byl testovan v evrope a byl schvalenej dermatologickou inctituci karlovy Univerzity . Ktera je uznavanejsi nez americke univerzity . Znacka Bauty ktera nabizi take kolegen je uplne stejny jak ten co nabizite vi ale ma jen jine baleni. Jinak az poznate pana doktora Mvd.Josev Pantucek , ktery vyrabi prirodni kolagen a spostu prirodni kosmetiky zistite ze sarz jeho kolagenu ma stejnou ucinost jako pan Q5-26 je podle vsech nesmysl ale je to bohuzel tak .colagen je soucasti naseho tela ale spousta firem se na to upnula reklamou jak vydelat a nabizet colagen ktery se vyrabi za par korun a pak ho jen prebalit do okrasnych krabicek vymyslet ruzne nazvy a buhvi co na tom jak se opracovava a buh vi co vsecko .....Pani Sojkova je to Vas nazor tohle muj ale kdyz sem osobne objel par firem a vyroben tohodle produktu pravda je takova kolagen se vyrabi jednotvarne a porad stejne jde jen o par malych zmen ale o nic jineho .
č.19 Odpověď pro Frederikboy. Nedá mi to a musím reagovat na příspěvek od tzv. ANONYMNÍHO Pepíčka!
Zdeňka Týblová - kosmetička
Zdravím všchny příznivce ŽIVÉHO kolagenu a paní E. Sojkové.

Za normálních okolností bych sem já asi nepsala, ale nedá mi to a musím reagovat na příspěvek od tzv. ANONYMNÍHO Pepíčka! Nevím kdo by si měl sahat do svého svědomí jestli anonymní "Pepíček" nebo paní Sojková. Takových lidí jako je on je na světě spousta, pod příjemné zprávy se dokáže podepsat každý, ale pokud se jedná o kritiku tak to už je problém. Člověk který se nemá za co stydět se i pod tu kritiku dokáže podepsat. Málokdo si umí představit kolik práce a úsilí vynaložila paní Sojková s jejím synem pro získání zkušeností s živým kolagenem a informací na tyto stránky a vůbec co se týče kolagenu a poradenství lidem, kteří to potřebují. A pak si přijde nějaký "pytložvejk" který vše zničí a začíná vše od začátku. Jako by toho už nebylo dost s tím, že odhalili falzifikáty, které si za zády výrobce kolagenu Inventie a v jejich balení vyráběla Colway. Paní Sojkovou už znám dost dlouho na to, abych věděla že je to poctivý člověk, který se určitě nesnaží vydělat na neznalosti lidí kteří o kolagenu a jeho účincích nevědí, nebo neznají a bojí se vyzkoušet nové, ba naopak kolikrát na své vlastní náklady lidi podpoří a teprve pak lidé ze své vlastní zkušenosti s kolagenem od paní Sojkové objednají. Tímto přeji paní Sojkové mnoho spokojených a věrných zákazníků, kteří její snahu ocení a budou se i po letech k ní rádi vracet.Zdeňka Týblová
č.18 Eva Sojková - Odpověď pro ANONYMNÍHO hosta Frederikboy - NE VÁŠ PŘÍSPĚVEK NESMAŽU.
ANONYM - věrný zákazník Pepíček - Frederikboy
Vážený pane věrný zákazníku Pepíčku, anonymita je úžasná věc. A proto jsem z ní na internetu vystoupila. Sama mám ráda, když vím s kým mluvím, co mi říkají jeho oči, kde a od koho nakupuji, protože jsem se jednou hodně spálila. Ale je to i dvousečná zbraň.Jako administrátor těchto stránek nejen že vidím Vaši IP adresu, ale také jsem mohla jediným kliknutím odstranit Váš příspěvek. Ale neudělám to. Nemám se za co stydět. Možná nevíte, (ale Vy to určitě víte), že kolagenů je na našem trhu velká spousta. A ne každý kolagen má stejné účinky. A není jeho technologie tak náročná a nákladná jako u čistého tropokolagenu - živého kolagenového HYDRÁTU (NE HYDROLYZÁTU) kolagenu.

Zde je vysvětlení technologie výroby : http://www.nezestarni.cz/det/298/vysvetleni-technologie-vyroby-kolagenu-hydrat-hydrolizat-lyofilizat-.html

Více než půl roku jsem sledovala na vybraných skupinách lidí - na vlastní náklady - kosmetické a pak hlavně OZDRAVNÉ účinky různých druhů kolagenů, až jsem se rozhodla pro živý kolagen od Inventie - ale ten originální- ne falzifikáty. To i přesto, že nebylo a stále ještě není jednoduché jít proti proudu a proti všem - zde vysvětlení : http://www.nezestarni.cz/o-nas/oficialni-stanovisko.html

Některé firmy, které vyrábí kolagen mě nabízely a stále nabízejí doslova královské podmínky k propagaci a nákupu jejich kolagenů a nechápou, proč ve své tíživé životní, zdravotní - i finanční situaci (kdy jsem doplatila na svoji důvěřivost) "nepřestoupím" k nim a veřejně neprohlásím, že jejich kolagen je lepší. A věřte mi, že nabídky byly tak lukrativní, že bych se již dávno odrazila ze dna do kterého jsem se nezaviněně dostala, a konečně se opět postavila na vlastní nohy. Ale prostě jsem to nemohla udělat. Pro vlastní prospěch bych nechtěla ztratit to jediné,co mě ještě po létech práce a odříkání zbylo - a to je důvěra lidí, kteří mě věří a léta se ke mně vracejí, píší – v radosti, ve smutku, v bolesti, ve štěstí.Díku tomuto kolagenu jsem se seznámila s MUDr. Batečkem, který je spolumajitelem kliniky na nemoci stáří, kde se zabývají možností znovu obnovení produkce kolagenu i u starších lidí nad 80 let a výše, protože převážná část nemocí je právě důsledkem akutního deficitu kolagenu. Léta testoval všechny dostupné kolageny na světovém trhu. A rozhodl se právě pro živý kolagen autorské receptury jediného světového výrobce Inventie, který měl na jeho pacienty tak úžasné ozdravné účinky. Rovněž testoval vnitřní používání tohoto kolagenového gelu a dokonce o jeho účincích na lidský organismus vydal několik knih. Na základě jeho a našich poznatků jsem založila První bezplatné konzultační a poradenské kolagenové centrum v ČR a SR, spolupracuji s neziskovou organizací Sdružení prevence civilizačních nemocí a snažíme se dále od lidí získávat další nové a nové ozdravné poznatky.Živý kolagen se stal smyslem mého života. A proto jsem šťastná, že mi osud po všech ztrátách přivedl do života právě tento kolagen, který mi pomáhá, a na posledních chvíli mi vždy hodí záchranné laso. Věřím tomu, že dobré věci si lidé řeknou sami mezi sebou, protože pouze osobní zkušenost je ta nejlepší reklama. Nikoho nepřemlouvám, nenutím, každý má právo si vybrat kolagen jaký chce........ přeji hezký den. S láskou Eva Sojková
č.17 ANONYM - věrný zákazník Pepíček - Frederikboy
ANONYM - věrný zákazník Pepíček - Frederikboy
Colagen

Tak Vas zaracne predrazeny colagen sem sehnal za 450kc 200ml od jedne slovenske spolecnosti ktera mi ho nabidla a dala tak zasibolickou cenu ....doufam ze spousta zakazniku si tento prispevek prectne jak se krute u Vas pani Sojkova vydelavaj tezke prachy je mi uplne jedno jak budete reagovat na tento prispevek ....ale sahnete si laskave do svedomi jak klamat zakazniky drahotou a Vasim smyslel jak vydelat nad krasou .....vazeni zakaznici pokud by potrebova nekod levny kolagen nachazi se nastrankach www.kolagen.sk pri zakoupeni dvouch baleni mate postovne zdarma a kolagen bude ve vasem domove do 48hodin ......Doufam ze pani Sojkova vysvetlite zakaznikum jaka ste vyderacska brecka :-D Vas verny zakaznik Pepicek nevydelecne cinny pro sebe .....
č.16 Kolagen a maska mi pomáhají při náročných akcích.
Marie
Paní Sojková, chtěla bych Vám poděkovat. S kolagenem, který si u Vás kupuji již druhý rok jsem velmi spokojená a tak jsem si myslela, že mi už nic lepšího nemůžete nabídnout. Proto jsem s koupí masky. Ale když jste mi řekla, že ji mohu vrátit, pokud nebudu spokojená, tak jsem se rozhodla. Opravdu jsem vypadala mladistvě a svěže. Kolagen používám denně a masku ještě předtím než jdu na důležité pracovní setkání. Zvedá mi sebevědomí, protože vím, že vypadám dobře. Již se těším na žehličku na vrásky, o které jste mi psala a přeji hodně úspěchů - a ať my holky mládnem.
č.15 Irena
Irena
Děkuji za odpověď.Dotaz jsem napsala zde,protože mi stránka z otázkami nešla otevřít, ale již se mi to podařilo. Omlouvám se a ještě jednou děkuji.Irena
č.14 Eva Sojková - máte dotaz ?
Eva Sojková
Milí klienti, tato rubrika se jmenuje VAŠE PŘÍBĚHY

Pokud máte nějaký dotaz, prosím napište mi ho do rubriky VAŠE DOTAZY. Zde Vám také mohu odpovědět, ale moje odpověď bude nad Vaším dotazem. Děkuji.
č.13 Eva Sojková - Odpověď pro hosta paní Marii - KOLAGEN Bohužel rubriku diskusní fórum se již po opětovném zásahu hackera nepodařilo obnovit.
Eva Sojková
Živý kolagen Face na obličej BEZ PARABENŮ je velmi účinný i na jizvičky po akné – něco málo jsem dala do rubriky akné - http://www.nezestarni.cz/ucinky-kolagenu.htmlI přesto, že mi volá mnoho spokojených zákaznic i zákazníků, zatím se nikdo ještě nedostal k tomu, aby napsal souhrn svých zkušeností do této rubriky. Naše stránky jsou nové a tak věřím, že pokud se pro koupi kolagenu rozhodnete – sama sem doplníte své zkušenosti. Bohužel rubriku Vaše dotazy - diskusní fórum se již po opětovném zásahu hackera nepodařilo obnovit, a tak ji dnes založím znovu a zadám pár archivních dotazů. Proto se těším na Vaši objednávku a případné poznatky.
č.12 Eva Sojková - Odpověď pro hosta Irena - na dotaz ROZŚÍŘENÉ ŽILKY
Irena
Odpověď pro hosta - na dotaz ROZŠÍŘENÉ ŽILKYPaní Ireno – naprosto zodpovědně Vám mohu odpovědět, že na Vaše problémy zaznamenáte po používání kolagenu ve velmi krátké době pozitivní účinky. Pokud nemáte na obličeji akné, případně ekzém nebo jiné kosmetické obtíže a nechcete kolagen používat také na potírání očních víček k odstranění jejich otoků, váčků pod očima nebo na unavené oči, které pálí (např. u počítače, řízení auta ap.) můžete používat bez obav i kolagen na tělo BODY, který se liší pouze v jemnosti čištění kolagenu. Také se těším na Vaše poznatky a zkušenosti. Každý zákazník, který si u nás koupí první kolagen a je s ním spokojený, je zařazen do centrální databáze VIP zákazníků se slevou 10 % na své budoucí n%
stránka: 3 4 5 6 7

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR